Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 mai 2019 și 10 aug. 2020.
Igienizare spatii
Montat boiler
Achizitie si montaj Rafturi metalice
Achizitie si montaj Rafturi metalice
Usa pvc
Lucrari de reparatii pardoseli din gresie
Lucrari de reparatii la hidroizolatii suprafete
Lucrari de reparatii la hidroizolatii suprafete
Procurare si montaj parchet laminat
Interventii la tamplaria pvc si inlocuire geam termopan
Perete din rigips si structura metalica, tavan fals
Inlocuire sistem dubla deschidere ferestre pvc
Montat radiatoare si accesorii
Usa pvc
Procurare si montaj parchet laminat
Igienizare spatii
Perete din rigips si structura metalica, tavan fals
Lucrari de reparatii generale si de renovare incinte sediu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/12965609
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IANCU CRISTIAN MARIAN
Prin: IANCU CRISTIAN MARIAN
Prin: IANCU CRISTIAN MARIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
160.463 RON
Profit net
-114.653 RON
Capitaluri proprii
-886.828 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 595.252 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 503.016 RON | 479.208 RON | 427.458 RON | 236.652 RON | 164.112 RON | 113.895 RON | 108.693 RON | 82.062 RON | 106.726 RON | 127.580 RON | 841.688 RON | 721.832 RON | 814.108 RON | 907.836 RON | 746.597 RON | 458.114 RON | 160.463 RON |
| Profit net | 44.342 RON | 28.872 RON | 47.779 RON | 62.409 RON | 10.583 RON | 1.454 RON | 261 RON | -37.785 RON | 8.563 RON | 9.706 RON | -152.739 RON | -153.431 RON |
Comparație cu 1480 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.455 RON |
| 40.138 RON |
| -277.290 RON |
| -436.610 RON |
| -114.653 RON |
| Total active | 220.577 RON | 207.796 RON | 234.772 RON | 270.044 RON | 278.400 RON | 270.607 RON | 317.164 RON | 309.263 RON | 282.819 RON | 256.200 RON | 315.528 RON | 345.153 RON | 358.506 RON | 527.266 RON | 386.711 RON | 288.783 RON | 211.582 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.933 RON | 2.437 RON | 1.942 RON | 1.446 RON | 34.133 RON | 24.981 RON | 15.870 RON | 7.214 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 217.644 RON | 205.359 RON | 232.830 RON | 268.598 RON | 244.267 RON | 245.626 RON | 301.294 RON | 302.049 RON | 282.819 RON | 256.200 RON | 315.528 RON | 345.153 RON | 358.506 RON | 527.266 RON | 386.711 RON | 288.783 RON | 211.582 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 147.674 RON | 132.204 RON | 151.112 RON | 213.521 RON | 224.104 RON | 225.559 RON | 225.820 RON | 188.035 RON | 196.598 RON | 206.304 RON | 53.564 RON | -99.867 RON | -98.413 RON | -58.274 RON | -335.564 RON | -772.175 RON | -886.828 RON |
|---|
| Datorii totale | 72.903 RON | 75.592 RON | 83.660 RON | 56.523 RON | 57.296 RON | 54.234 RON | 114.333 RON | 143.936 RON | 105.155 RON | 51.434 RON | 263.502 RON | 446.558 RON | 456.919 RON | 585.540 RON | 722.275 RON | 1.060.958 RON | 1.098.410 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 4 | 6 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 18 | 20 | 21 | 19 | 17 | 13 | 4 |
|---|