Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13524740
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZAHARIA REMUS
Prin: ZAHARIA REMUS
Prin: ZAHARIA REMUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
34.179 RON
Profit net
-11.000 RON
Capitaluri proprii
-15.370 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 35.832 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.716 RON | 28.180 RON | 26.650 RON | 32.502 RON | 28.480 RON | 25.200 RON | 34.152 RON | 42.652 RON | 34.766 RON | 32.140 RON | 33.076 RON | 32.808 RON | 24.105 RON | 25.632 RON | 30.501 RON | 43.575 RON | 34.179 RON |
| Profit net | -50.377 RON | -11.736 RON | -7.018 RON | 9.512 RON | 3.283 RON | 5.830 RON | -1.850 RON | 6.650 RON | -2.458 RON | -8.508 RON | -7.925 RON |
Comparație cu 393 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -6.987 RON |
| -8.833 RON |
| -18.754 RON |
| -21.842 RON |
| -14.895 RON |
| -11.000 RON |
| Total active | 8.970 RON | 3.164 RON | 1.265 RON | 1.812 RON | 404 RON | 442 RON | 198 RON | 8.141 RON | 1.530 RON | 905 RON | 5.639 RON | 2.946 RON | 738 RON | 447 RON | 1.187 RON | 2.752 RON | 1.815 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.079 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 4.891 RON | 3.164 RON | 1.265 RON | 1.812 RON | 404 RON | 442 RON | 198 RON | 8.141 RON | 1.530 RON | 905 RON | 5.639 RON | 2.946 RON | 738 RON | 447 RON | 1.187 RON | 2.752 RON | 1.815 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -53.791 RON | -65.528 RON | -72.546 RON | -63.034 RON | -59.751 RON | -48.091 RON | -49.941 RON | 2.496 RON | -6.612 RON | -15.121 RON | -23.046 RON | -22.265 RON | -31.099 RON | -49.853 RON | -71.696 RON | -86.591 RON | -15.370 RON |
|---|
| Datorii totale | 62.761 RON | 68.692 RON | 73.811 RON | 64.846 RON | 60.155 RON | 48.533 RON | 50.139 RON | 5.645 RON | 8.142 RON | 16.026 RON | 28.685 RON | 25.211 RON | 31.837 RON | 50.300 RON | 72.883 RON | 89.343 RON | 17.185 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|