Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22682308
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUKÁCS ISTVÁN
Prin: LUKÁCS ISTVÁN
Prin: LUKÁCS ISTVÁN
Prin: LUKÁCS ISTVÁN
Prin: LUKÁCS ISTVÁN
Prin: LUKÁCS ISTVÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
23.500 RON
Profit net
33.940 RON
Capitaluri proprii
-3.029 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 70.249 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.337 RON | 46.606 RON | 47.800 RON | 27.098 RON | 40.815 RON | 63.147 RON | 67.534 RON | 89.545 RON | 103.129 RON | 73.840 RON | 68.731 RON | 49.339 RON | 23.500 RON |
| Profit net | -19.719 RON | -2.813 RON | -9.165 RON | -11.919 RON | 5.295 RON | 14.919 RON | -6.484 RON | 7.190 RON | -629 RON | -22.880 RON | -24.493 RON | 24.029 RON | 33.940 RON |
| Total active | 28.319 RON | 23.889 RON | 14.254 RON |
Comparație cu 349 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2021.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.118 RON |
| 8.367 RON |
| 12.816 RON |
| 15.197 RON |
| 32.586 RON |
| 33.432 RON |
| 9.747 RON |
| 11.496 RON |
| 31.351 RON |
| 5.755 RON |
| Active imobilizate | 16.590 RON | 9.727 RON | 2.861 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 11.729 RON | 14.162 RON | 11.393 RON | 14.118 RON | 8.367 RON | 12.816 RON | 15.197 RON | 32.586 RON | 33.432 RON | 9.747 RON | 11.496 RON | 31.351 RON | 5.755 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.020 RON | -12.834 RON | -21.999 RON | -33.917 RON | -28.622 RON | -13.703 RON | -20.187 RON | -12.996 RON | -13.625 RON | -36.505 RON | -60.998 RON | -36.969 RON | -3.029 RON |
|---|
| Datorii totale | 38.339 RON | 36.723 RON | 36.253 RON | 48.035 RON | 36.989 RON | 26.519 RON | 35.384 RON | 45.582 RON | 47.057 RON | 46.252 RON | 72.494 RON | 68.320 RON | 8.784 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
|---|