Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2363347
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GEAMBAZU IOANA
Prin: GEAMBAZU IOANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
90.500 RON
Profit net
14.633 RON
Capitaluri proprii
108.505 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 101.748 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 70.704 RON | 32.489 RON | 58.646 RON | 41.070 RON | 30.270 RON | 38.560 RON | 46.780 RON | 62.260 RON | 104.140 RON | 51.000 RON | 32.760 RON | 77.490 RON | 91.590 RON | 126.840 RON | 82.095 RON | 105.875 RON | 90.500 RON |
| Profit net | 4.603 RON | -29.184 RON | 15.265 RON | -4.453 RON | -11.993 RON | 2.513 RON | 27.973 RON | 17.069 RON | -19.201 RON | -1.057 RON | -4.297 RON |
Comparație cu 83 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.518 RON |
| 29.861 RON |
| 49.977 RON |
| 2.173 RON |
| -179 RON |
| 14.633 RON |
| Total active | 74.825 RON | 44.918 RON | 35.496 RON | 21.044 RON | 13.790 RON | 12.876 RON | 27.720 RON | 43.888 RON | 25.373 RON | 7.064 RON | 5.944 RON | 15.945 RON | 44.458 RON | 94.149 RON | 99.015 RON | 101.544 RON | 111.703 RON |
|---|
| Active imobilizate | 54.494 RON | 32.805 RON | 19.013 RON | 6.370 RON | 13.623 RON | 6.809 RON | 7.029 RON | 7.029 RON | 7.029 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 20.331 RON | 12.113 RON | 16.483 RON | 14.674 RON | 167 RON | 6.067 RON | 20.691 RON | 36.859 RON | 18.344 RON | 7.064 RON | 5.944 RON | 15.945 RON | 44.458 RON | 94.149 RON | 99.015 RON | 101.544 RON | 111.703 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 25.046 RON | -4.138 RON | 11.127 RON | 6.674 RON | -5.319 RON | -2.807 RON | 25.386 RON | 42.455 RON | 23.256 RON | 4.308 RON | 1.068 RON | 11.586 RON | 41.447 RON | 91.424 RON | 93.597 RON | 93.872 RON | 108.505 RON |
|---|
| Datorii totale | 50.861 RON | 49.056 RON | 24.369 RON | 17.644 RON | 21.548 RON | 15.683 RON | 2.334 RON | 1.433 RON | 2.117 RON | 2.756 RON | 4.876 RON | 4.359 RON | 3.011 RON | 2.725 RON | 5.418 RON | 7.672 RON | 3.198 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|