Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25547730
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VIȘAN CĂTĂLIN-MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.087.000 RON
Profit net
-9.331 RON
Capitaluri proprii
444.082 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 754.303 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 805.097 RON | 1.332.258 RON | 511.984 RON | 202.382 RON | 298.290 RON | 667.611 RON | 469.354 RON | 821.788 RON | — | — | 1.087.000 RON | — | — | — |
| Profit net | -96.195 RON | 205.971 RON | 50.343 RON | 28.449 RON | 14.786 RON | -450.661 RON | 370.002 RON | 148.948 RON | 5.621 RON | 7.405 RON | 566.076 RON | -68.886 RON | -48.655 RON | -9.331 RON |
| Total active | 200.671 RON |
Comparație cu 641 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2022.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 909.617 RON |
| 391.702 RON |
| 661.994 RON |
| 1.138.219 RON |
| 427.704 RON |
| 908.874 RON |
| 1.041.650 RON |
| 974.894 RON |
| 946.634 RON |
| 1.458.347 RON |
| 1.403.202 RON |
| 1.382.304 RON |
| 1.335.669 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 9.583 RON | 7.083 RON | 4.583 RON | 2.083 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 200.671 RON | 909.617 RON | 391.702 RON | 661.994 RON | 1.138.219 RON | 418.121 RON | 901.791 RON | 1.037.067 RON | 972.811 RON | 946.634 RON | 1.458.347 RON | 1.403.202 RON | 1.382.304 RON | 1.335.669 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -97.668 RON | 108.303 RON | 158.646 RON | 187.144 RON | 77.825 RON | -441.540 RON | -71.517 RON | 80.410 RON | 86.031 RON | 93.436 RON | 570.954 RON | 502.067 RON | 453.412 RON | 444.082 RON |
|---|
| Datorii totale | 298.339 RON | 801.314 RON | 233.056 RON | 474.850 RON | 1.060.394 RON | 869.244 RON | 980.391 RON | 961.240 RON | 888.863 RON | 853.198 RON | 887.393 RON | 901.135 RON | 928.892 RON | 891.587 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 4 | 9 | 5 | 5 | 4 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — |
|---|