Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2851372
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FEKETE ISTVAN
Prin: FEKETE ISTVAN
Prin: FEKETE ISTVAN
Prin: FEKETE ISTVAN
Prin: FEKETE ISTVAN
Prin: FEKETE ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
65.446 RON
Profit net
5.503 RON
Capitaluri proprii
43.004 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 83.107 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.980 RON | 38.909 RON | 83.679 RON | 27.911 RON | 17.079 RON | 17.675 RON | 16.414 RON | 19.017 RON | 54.505 RON | 63.692 RON | 50.000 RON | 61.543 RON | 70.792 RON | 95.944 RON | 68.919 RON | 89.608 RON | 65.446 RON |
| Profit net | -8.565 RON | 16.149 RON | 22.558 RON | -1.900 RON | 1.936 RON | -2.368 RON | -808 RON | -5.409 RON | 13.635 RON | 14.291 RON | 7.302 RON |
Comparație cu 1464 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.760 RON |
| 22.117 RON |
| 24.918 RON |
| 12.851 RON |
| 30.126 RON |
| 5.503 RON |
| Total active | 24.629 RON | 41.921 RON | 63.863 RON | 60.829 RON | 62.902 RON | 54.211 RON | 59.508 RON | 48.077 RON | 43.376 RON | 56.247 RON | 28.096 RON | 36.825 RON | 49.349 RON | 46.678 RON | 106.477 RON | 101.238 RON | 46.486 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 56.667 RON | 46.953 RON | 37.238 RON | 27.524 RON | 17.810 RON | 8.095 RON | — | — | 83.854 RON | 64.912 RON | 42.504 RON |
|---|
| Active circulante | 24.629 RON | 41.921 RON | 63.863 RON | 60.829 RON | 62.902 RON | 54.211 RON | 2.841 RON | 1.124 RON | 6.138 RON | 28.723 RON | 10.286 RON | 28.730 RON | 49.349 RON | 46.678 RON | 22.623 RON | 36.326 RON | 3.982 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 24.023 RON | 40.171 RON | 62.729 RON | 60.829 RON | 62.764 RON | 54.146 RON | 53.338 RON | 47.930 RON | 41.565 RON | 55.856 RON | 27.758 RON | 36.518 RON | 48.634 RON | 45.374 RON | 37.840 RON | 67.966 RON | 43.004 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.002 RON | 2.208 RON | 1.522 RON | 0 RON | 138 RON | 65 RON | 6.170 RON | 147 RON | 1.811 RON | 391 RON | 338 RON | 307 RON | 715 RON | 1.304 RON | 68.637 RON | 33.272 RON | 5.634 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|