Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3205990
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Prin: FERARU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
9.910 RON
Profit net
-356 RON
Capitaluri proprii
-33.128 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 10.707 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.688 RON | 5.374 RON | 6.741 RON | 7.598 RON | 7.496 RON | 8.403 RON | 8.868 RON | 9.619 RON | 9.173 RON | 9.910 RON |
| Profit net | -7.041 RON | -3.474 RON | -4.189 RON | 442 RON | 3.214 RON | 942 RON | 137 RON | -19 RON | -148 RON | -356 RON |
| Total active | 5.344 RON | 4.952 RON | 2.072 RON | 3.119 RON | 984 RON | 2.060 RON | 2.237 RON | 1.803 RON | 1.555 RON | 1.917 RON |
| Active imobilizate | 211 RON |
Comparație cu 2457 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2019.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 5.133 RON | 4.952 RON | 2.072 RON | 3.119 RON | 984 RON | 2.060 RON | 2.237 RON | 1.803 RON | 1.555 RON | 1.917 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.829 RON | -31.302 RON | -35.491 RON | -35.049 RON | -31.835 RON | -30.893 RON | -30.756 RON | -30.776 RON | -30.924 RON | -33.128 RON |
|---|
| Datorii totale | 33.173 RON | 36.254 RON | 37.563 RON | 38.168 RON | 32.819 RON | 32.953 RON | 32.993 RON | 32.579 RON | 32.479 RON | 35.045 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
|---|