Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 aug. 2016 și 8 iul. 2021.
Măsurători topografice și întocmirea Planului Topografic avizat OCPI, Profil longitudinal si profile
Servicii de evaluare a imobilelor apartinand domeniului Public si Privat al comunelor din Braila
servicii de evaluare a imobilelor
Masuratori topografice
Masuratori topografice
Servicii de cadastru
Releveu Camin Cultural de la Latinu
Masuratori topografice pentru intocmirea planului parcelar
Masuratori topografice pentru inscriere in cartea funciara
Masuratori topografice pentru inscrierea in cartea funciara
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32702607
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SANDULESCU VASILE
Prin: SANDULESCU VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
240 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 74.852 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 150.000 RON | 44.830 RON | 213.660 RON | 124.640 RON | 220.905 RON | 271.086 RON | 263.600 RON | 305.016 RON | 158.910 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 108.590 RON | 7.423 RON | 166.994 RON | 78.404 RON | 168.730 RON | 168.635 RON | 229.046 RON | 181.090 RON | 79.121 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 116.975 RON | 119.770 RON | 172.360 RON | 248.709 RON | 250.957 RON | 159.543 RON | 397.921 RON | 224.675 RON | 80.133 RON |
Comparație cu 187 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 240 RON |
| 240 RON |
| 240 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 116.975 RON | 119.770 RON | 172.360 RON | 248.709 RON | 250.957 RON | 159.543 RON | 397.921 RON | 224.675 RON | 80.133 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 108.790 RON | 116.213 RON | 167.421 RON | 78.825 RON | 247.555 RON | 168.875 RON | 397.921 RON | 219.012 RON | 80.133 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.185 RON | 3.557 RON | 4.939 RON | 169.884 RON | 3.402 RON | 6.268 RON | 0 RON | 5.663 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|---|