Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32769208
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VLAD COSTICĂ
Prin: VLAD COSTICĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
203.900 RON
Profit net
134.259 RON
Capitaluri proprii
134.459 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 354.316 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 149.937 RON | 15.161 RON | 194.359 RON | 164.895 RON | 274.461 RON | 285.053 RON | 358.861 RON | 447.391 RON | 448.470 RON | 335.490 RON | 124.876 RON | 203.900 RON |
| Profit net | -22.539 RON | 8.565 RON | 161.825 RON | 137.172 RON | 241.692 RON | 196.398 RON | 300.022 RON | 342.442 RON | 339.137 RON | 220.315 RON | 44.859 RON | 134.259 RON |
| Total active | 26.038 RON | 27.899 RON | 151.832 RON | 193.139 RON | 327.635 RON | 452.800 RON | 410.955 RON | 635.532 RON |
Comparație cu 521 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 557.956 RON |
| 354.193 RON |
| 232.136 RON |
| 147.865 RON |
| Active imobilizate | 144 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 25.894 RON | 27.899 RON | 151.832 RON | 193.139 RON | 327.635 RON | 452.800 RON | 410.955 RON | 635.532 RON | 557.956 RON | 354.193 RON | 232.136 RON | 147.865 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -22.339 RON | -13.774 RON | 148.051 RON | 190.484 RON | 321.639 RON | 434.447 RON | 376.585 RON | 613.767 RON | 539.070 RON | 331.301 RON | 224.122 RON | 134.459 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.377 RON | 41.673 RON | 3.781 RON | 2.655 RON | 5.996 RON | 18.353 RON | 34.370 RON | 21.765 RON | 18.886 RON | 22.892 RON | 8.014 RON | 13.406 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|