Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33747402
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STEFANESCU VASILE
Prin: STEFANESCU VASILE
Prin: STEFANESCU VASILE
Prin: STEFANESCU VASILE
Prin: STEFANESCU VASILE
Prin: STEFANESCU VASILE
Prin: STEFANESCU VASILE
Prin: STEFANESCU VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
130.836 RON
Profit net
-24.849 RON
Capitaluri proprii
-303.121 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 157.207 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.329 RON | 94.775 RON | 131.229 RON | 178.761 RON | 119.334 RON | 117.296 RON | 67.751 RON | 97.988 RON | 195.204 RON | 143.852 RON | 127.569 RON | 130.836 RON |
| Profit net | -3.555 RON | 10.323 RON | 30.683 RON | 26.762 RON | -28.280 RON | -63.142 RON | -93.426 RON | -70.222 RON | -119 RON | -44.050 RON | -36.680 RON | -24.849 RON |
| Total active | 2.312 RON | 11.953 RON | 38.242 RON | 63.660 RON | 39.768 RON | 48.130 RON |
Comparație cu 5014 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 53.459 RON |
| 43.459 RON |
| 30.512 RON |
| 54.744 RON |
| 50.312 RON |
| 60.862 RON |
| Active imobilizate | — | 89 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.312 RON | 11.864 RON | 38.242 RON | 63.660 RON | 39.768 RON | 48.130 RON | 53.459 RON | 43.459 RON | 30.512 RON | 54.744 RON | 50.312 RON | 60.862 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.355 RON | 6.968 RON | 30.883 RON | 57.645 RON | 29.366 RON | -33.776 RON | -127.202 RON | -197.423 RON | -197.542 RON | -241.592 RON | -278.272 RON | -303.121 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.667 RON | 4.985 RON | 7.359 RON | 6.015 RON | 10.402 RON | 81.906 RON | 180.661 RON | 240.882 RON | 228.054 RON | 296.336 RON | 328.584 RON | 363.983 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|