Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34969717
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: XIANG LANYING
Prin: YUAN ZIXIN
Prin: XIANG LANYING
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.417.175 RON
Profit net
377.359 RON
Capitaluri proprii
1.233.019 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.029.414 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 296.198 RON | 2.172.563 RON | 2.143.082 RON | 953.851 RON | 1.163.142 RON | 521.922 RON | 959.957 RON | 1.443.189 RON | 1.716.222 RON | 2.261.918 RON | 2.417.175 RON |
| Profit net | -168.308 RON | 232.169 RON | 119.294 RON | 187.218 RON | 58.181 RON | 9.806 RON | 17.512 RON | 68.052 RON | 213.310 RON | 732.025 RON | 377.359 RON |
| Total active | 1.609.472 RON | 1.664.937 RON | 2.186.474 RON | 2.291.082 RON | 2.202.287 RON | 1.994.736 RON | 1.637.242 RON | 1.334.456 RON | 1.271.846 RON | 1.559.953 RON |
Comparație cu 2738 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.547.170 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 10.244 RON | 7.629 RON | 5.013 RON | 2.398 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.609.472 RON | 1.664.937 RON | 2.186.474 RON | 2.291.082 RON | 2.202.287 RON | 1.984.492 RON | 1.629.613 RON | 1.329.443 RON | 1.269.448 RON | 1.559.953 RON | 1.547.170 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -167.308 RON | 64.861 RON | 184.156 RON | 371.374 RON | 390.555 RON | 400.361 RON | 417.873 RON | 410.325 RON | 453.635 RON | 1.185.660 RON | 1.233.019 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.776.780 RON | 1.600.076 RON | 2.002.318 RON | 1.919.708 RON | 1.811.732 RON | 1.594.375 RON | 1.219.369 RON | 924.131 RON | 818.211 RON | 374.293 RON | 314.151 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 12 | 14 | 9 | 8 | — | 11 | 12 | 12 | 12 | 15 | 11 |
|---|