Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35009983
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MANGU ELENA
Prin: MANGU ELENA
Prin: MANGU FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
90.888 RON
Profit net
6.175 RON
Capitaluri proprii
154.991 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 252.777 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.639 RON | 3.654 RON | 9.735 RON | 24.117 RON | 12.228 RON | 12.626 RON | 37.513 RON | 88.560 RON | 303.801 RON | 387.350 RON | 90.888 RON |
| Profit net | -138 RON | -1.779 RON | 2.193 RON | 5.150 RON | -4.124 RON | -3.620 RON | 18.298 RON | 21.900 RON | 224.357 RON | 298.458 RON | 6.175 RON |
| Total active | 1.361 RON | 1.459 RON | 3.746 RON | 8.435 RON | 8.623 RON | 15.696 RON | 33.999 RON | 49.393 RON | 250.321 RON | 290.312 RON | 189.509 RON |
Comparație cu 1074 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14.921 RON |
|---|
| Active circulante | 1.361 RON | 1.459 RON | 3.746 RON | 8.435 RON | 8.623 RON | 15.696 RON | 33.999 RON | 49.393 RON | 250.321 RON | 290.312 RON | 174.588 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 62 RON | -1.717 RON | 476 RON | 5.625 RON | 1.501 RON | -2.118 RON | 16.180 RON | 22.500 RON | 224.957 RON | 259.928 RON | 154.991 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.299 RON | 3.176 RON | 3.270 RON | 2.810 RON | 7.122 RON | 17.814 RON | 17.819 RON | 26.893 RON | 25.349 RON | 30.384 RON | 34.518 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|