Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35604263
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CIUTACU IONUŢ-ALEXANDRU
Prin: CIUTACU IONUŢ-ALEXANDRU
Prin: CIUTACU IONUŢ-ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
318.916 RON
Profit net
16.667 RON
Capitaluri proprii
14.112 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 348.201 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 368.810 RON | 384.966 RON | 412.064 RON | 394.567 RON | 485.046 RON | 367.771 RON | 375.656 RON | 408.949 RON | 322.919 RON | 318.916 RON |
| Profit net | 25.554 RON | -28.824 RON | -19.451 RON | 2.481 RON | 24.893 RON | 4.227 RON | 14.770 RON | 40.672 RON | 54.681 RON | 16.667 RON |
| Total active | 78.700 RON | 114.089 RON | 191.258 RON | 188.657 RON | 241.770 RON | 168.709 RON | 178.666 RON | 211.131 RON | 126.487 RON | 53.939 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.583 RON |
| 2.903 RON |
| 917 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 78.700 RON | 109.506 RON | 188.355 RON | 187.740 RON | 241.770 RON | 168.709 RON | 178.666 RON | 211.131 RON | 126.487 RON | 53.939 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 25.754 RON | -3.070 RON | -22.521 RON | -15.000 RON | 9.893 RON | 14.120 RON | 15.010 RON | 40.912 RON | 53.735 RON | 14.112 RON |
|---|
| Datorii totale | 52.946 RON | 117.159 RON | 213.779 RON | 203.657 RON | 231.877 RON | 154.589 RON | 163.656 RON | 170.219 RON | 72.752 RON | 39.827 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 |
|---|