Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 iul. 2021 și 24 sept. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 63 atribuiri.
Tocat deseuri vegetale
Reparatii tamplarie
Montat plinte
Debarasat incaperi
Reparatii
Toaletari arbori
Mobilat incaperi
Reparatii
Achizitionat si montat plinte
Infoliere
Zugravit
Reparatii
Radiatoare
Demontat/montat corpuri mobilier
Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
GARD
Compost
Amenajari spatii de joaca
Servicii de amenajare peisagistica
Servicii de amenajare peisagistica
Reparatii
Reparatii
Debarasat pod
Servicii
Lucrari de zugravire
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37465633
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONESCU DRAGOŞ
Prin: IONESCU DRAGOŞ
Prin: IONESCU DRAGOŞ
Prin: IONESCU DRAGOŞ
Prin: IONESCU DRAGOŞ
Prin: IONESCU DRAGOŞ
Prin: IONESCU DRAGOŞ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
588.033 RON
Profit net
326.771 RON
Capitaluri proprii
120.005 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 381.009 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.200 RON | 435 RON | 250 RON | 19.500 RON | 64.759 RON | 8.930 RON | 227.126 RON | 134.443 RON | 588.033 RON |
| Profit net | -10.196 RON | -8.815 RON | -772 RON | -7.072 RON | -115.476 RON | -44.556 RON | 11.311 RON | -31.390 RON | 326.771 RON |
| Total active | 1.304 RON | 2.260 RON | 2.376 RON | 11.788 RON | 82.775 RON | 12.667 RON | 76.517 RON | 27.529 RON | 205.841 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — |
Comparație cu 295 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| 11.097 RON |
| Active circulante | 1.304 RON | 2.260 RON | 2.376 RON | 11.788 RON | 82.775 RON | 12.667 RON | 76.517 RON | 27.529 RON | 194.744 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.996 RON | -18.811 RON | -19.583 RON | -26.654 RON | -142.131 RON | -186.687 RON | -175.376 RON | -206.766 RON | 120.005 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.300 RON | 21.071 RON | 21.959 RON | 38.442 RON | 224.906 RON | 199.354 RON | 251.893 RON | 234.295 RON | 85.836 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 |
|---|