Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39198630
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: insolvență
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GHEORGHE FLORIN-CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.416.263 RON
Profit net
440.374 RON
Capitaluri proprii
440.574 RON
Număr mediu salariați
16
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 3.183.250 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 537.896 RON | 1.668.860 RON | 1.603.635 RON | 2.100.604 RON | 3.183.015 RON | 2.298.572 RON | 2.416.263 RON |
| Profit net | 301.031 RON | 923.425 RON | 412.269 RON | 394.838 RON | 1.342.442 RON | 542.590 RON | 440.374 RON |
| Total active | 356.984 RON | 1.055.149 RON | 1.019.025 RON | 1.433.846 RON | 2.473.538 RON | 1.420.257 RON | 1.348.978 RON |
| Active circulante | 356.984 RON | 1.055.149 RON | 1.019.025 RON | 1.433.846 RON | 2.473.538 RON | 1.420.257 RON | 1.348.978 RON |
| Capitaluri proprii | 301.231 RON | 940.446 RON | 412.715 RON |
Comparație cu 52 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 87), pentru anul 2024.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 396.636 RON |
| 1.342.642 RON |
| 547.354 RON |
| 440.574 RON |
| Datorii totale | 56.184 RON | 119.853 RON | 621.214 RON | 1.049.502 RON | 1.148.720 RON | 898.420 RON | 914.322 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 12 | 15 | 19 | 19 | 15 | 16 |
|---|