Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 nov. 2016 și 16 apr. 2025.
Reparatii auto reconfigurare interior Renault Traffic MAI44840
Reparatii auto reconfigurare interior MAI36317
Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe
Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor
Reparatii tinichigerie-vopsitorie
Reparat + vopsit - prag dr, aripa dr spate, aripa stg spate, aripa stg fata
Reconfigurare interior Renault Trafic
Tinichigerie Mercedes G300
Reparatii Auto
Reparatii Dacia Logan MAI 43499
Reparatii AutoReparatii Auto
Reparatii Auto
Montat Rampa-Girofar
Montat rampa girofar
DACIA SOLENZA
REPARATIE MERCEDES-BENZ G300
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6797420
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MEDREA IOAN
Prin: MEDREA IOAN
Prin: MEDREA IOAN
Prin: MEDREA IOAN
Prin: MEDREA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
76.160 RON
Profit net
31.798 RON
Capitaluri proprii
200.399 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 35.522 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 108.498 RON | 114.274 RON | 112.985 RON | 88.321 RON | 164.558 RON | 124.189 RON | 56.653 RON | 36.067 RON | 5.486 RON | 38.264 RON | 81.972 RON | 34.234 RON | 71.627 RON | 72.004 RON | 45.168 RON | 48.099 RON | 76.160 RON |
| Profit net | 72.280 RON | 48.447 RON | 50.395 RON | 17.527 RON | 94.856 RON | 98.206 RON | 25.220 RON | 4.293 RON | -21.101 RON | 6.733 RON | 28.057 RON | -11.898 RON |
Comparație cu 169 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.016 RON |
| 56.732 RON |
| 9.349 RON |
| 23.700 RON |
| 31.798 RON |
| Total active | 167.042 RON | 224.262 RON | 260.207 RON | 279.597 RON | 377.530 RON | 447.161 RON | 471.626 RON | 70.984 RON | 44.899 RON | 52.392 RON | 91.337 RON | 95.326 RON | 93.843 RON | 146.198 RON | 163.069 RON | 181.717 RON | 222.435 RON |
|---|
| Active imobilizate | 34.108 RON | 26.004 RON | 17.988 RON | 10.546 RON | 7.635 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 132.934 RON | 198.258 RON | 242.219 RON | 269.051 RON | 369.895 RON | 447.161 RON | 471.626 RON | 70.984 RON | 44.899 RON | 52.392 RON | 91.337 RON | 95.326 RON | 93.843 RON | 146.198 RON | 163.069 RON | 181.717 RON | 222.435 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 162.522 RON | 205.684 RON | 258.092 RON | 275.619 RON | 352.948 RON | 443.519 RON | 468.738 RON | 63.031 RON | 41.931 RON | 48.662 RON | 76.701 RON | 64.804 RON | 78.820 RON | 135.552 RON | 144.901 RON | 168.601 RON | 200.399 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.520 RON | 18.578 RON | 2.115 RON | 3.978 RON | 24.582 RON | 3.642 RON | 2.888 RON | 7.953 RON | 2.968 RON | 3.730 RON | 5.136 RON | 21.022 RON | 5.523 RON | 1.146 RON | 8.668 RON | 3.616 RON | 12.536 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|