Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8446751
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUNTEANU MARCEL PAUL
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
951.182 RON
Profit net
101.185 RON
Capitaluri proprii
1.366.638 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.082.176 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.439 RON | 101.194 RON | 220.277 RON | 249.238 RON | 280.120 RON | 285.571 RON | 321.985 RON | 400.889 RON | 628.002 RON | 709.715 RON | 854.256 RON | 1.000.454 RON | 767.943 RON | 919.272 RON | 951.182 RON |
| Profit net | 2.196 RON | 16.615 RON | 38.914 RON | 66.879 RON | 67.542 RON | 78.933 RON | 110.458 RON | 124.350 RON | 200.191 RON | 230.197 RON | 322.476 RON | 391.480 RON | 223.404 RON | 88.886 RON | 101.185 RON |
| Total active |
Comparație cu 2436 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 195.216 RON |
| 193.874 RON |
| 311.195 RON |
| 502.127 RON |
| 695.899 RON |
| 968.226 RON |
| 1.049.122 RON |
| 1.084.285 RON |
| 1.405.491 RON |
| 1.452.060 RON |
| 1.730.618 RON |
| 1.908.361 RON |
| 2.135.420 RON |
| 2.165.847 RON |
| 2.312.516 RON |
| Active imobilizate | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 99.891 RON | 79.575 RON | 59.259 RON | 38.943 RON | 18.627 RON | 19.475 RON | 11.054 RON | 7.557 RON |
|---|
| Active circulante | 195.216 RON | 193.874 RON | 311.195 RON | 502.127 RON | 695.899 RON | 968.226 RON | 1.049.122 RON | 984.394 RON | 1.325.916 RON | 1.392.801 RON | 1.691.675 RON | 1.889.734 RON | 2.115.945 RON | 2.154.793 RON | 2.304.959 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.869 RON | 7.747 RON | 46.660 RON | 113.539 RON | 181.081 RON | 260.014 RON | 370.472 RON | 494.821 RON | 695.012 RON | 925.209 RON | 1.247.685 RON | 1.639.165 RON | 1.862.569 RON | 1.821.009 RON | 1.366.638 RON |
|---|
| Datorii totale | 206.957 RON | 188.999 RON | 267.407 RON | 391.460 RON | 517.690 RON | 711.085 RON | 681.522 RON | 592.336 RON | 713.351 RON | 529.723 RON | 485.805 RON | 272.068 RON | 275.723 RON | 345.005 RON | 945.878 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | 0 | 0 | — | 0 | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|