Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10039130
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-28.
Cifră de afaceri
541.967 RON
Profit net
-28.461 RON
Capitaluri proprii
-236.925 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 531.367 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 158.396 RON | 120.985 RON | 107.200 RON | 106.844 RON | 112.800 RON | 178.545 RON | 214.848 RON | 217.626 RON | 209.348 RON | 267.184 RON | 276.672 RON | 394.178 RON | 460.734 RON | 476.780 RON | 520.884 RON | 541.967 RON |
| Profit net | -5.322 RON | -13.561 RON | -17.182 RON | -23.949 RON | -23.199 RON | -25.840 RON | -25.697 RON | -18.711 RON | -27.693 RON | 4.738 RON | -334 RON |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.060 RON |
| 12.715 RON |
| -8.486 RON |
| -5.089 RON |
| -28.461 RON |
| Total active | 28.646 RON | 19.624 RON | 21.798 RON | 14.725 RON | 3.482 RON | 15.094 RON | 19.451 RON | 34.991 RON | 30.597 RON | 23.139 RON | 61.228 RON | 72.815 RON | 88.575 RON | 88.128 RON | 100.429 RON | 65.721 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 28.646 RON | 19.624 RON | 21.798 RON | 14.725 RON | 3.482 RON | 15.094 RON | 19.451 RON | 34.991 RON | 30.597 RON | 23.139 RON | 61.228 RON | 72.815 RON | 88.575 RON | 88.128 RON | 100.429 RON | 65.721 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -39.067 RON | -52.627 RON | -69.809 RON | -93.758 RON | -116.957 RON | -142.797 RON | -168.494 RON | -187.205 RON | -214.898 RON | -210.160 RON | -209.664 RON | -207.605 RON | -194.890 RON | -203.375 RON | -208.465 RON | -236.925 RON |
|---|
| Datorii totale | 68.182 RON | 72.251 RON | 91.607 RON | 108.483 RON | 120.439 RON | 157.891 RON | 187.945 RON | 222.196 RON | 245.495 RON | 233.299 RON | 270.892 RON | 280.420 RON | 283.465 RON | 291.503 RON | 308.894 RON | 302.646 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|