Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10135919
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
477.228 RON
Profit net
-9.802 RON
Capitaluri proprii
-338.518 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 488.940 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 171.116 RON | 126.120 RON | 86.218 RON | 138.767 RON | 90.055 RON | 137.573 RON | 167.784 RON | 235.835 RON | 311.302 RON | 285.964 RON | 336.203 RON | 402.570 RON | 437.819 RON | 388.874 RON | 348.604 RON | 429.923 RON | 477.228 RON |
| Profit net | -23.432 RON | -25.527 RON | -20.822 RON | -6.583 RON | -18.163 RON | -19.187 RON | -33.740 RON | -12.136 RON | -31.411 RON |
Comparație cu 1976 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -32.339 RON |
| -23.412 RON |
| -20.475 RON |
| -19.946 RON |
| -1.210 RON |
| -7.499 RON |
| 8.137 RON |
| -9.802 RON |
| Total active | 314.233 RON | 324.500 RON | 438.521 RON | 457.132 RON | 431.789 RON | 381.216 RON | 88.320 RON | 133.411 RON | 145.514 RON | 106.615 RON | 195.361 RON | 134.418 RON | 58.815 RON | 94.513 RON | 115.239 RON | 127.493 RON | 221.324 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.605 RON | 5.039 RON | 4.147 RON | 328 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 307.628 RON | 319.461 RON | 434.374 RON | 456.804 RON | 431.789 RON | 381.216 RON | 88.320 RON | 133.411 RON | 145.514 RON | 106.615 RON | 195.361 RON | 134.418 RON | 58.815 RON | 94.513 RON | 115.239 RON | 127.493 RON | 221.324 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -64.298 RON | -89.824 RON | -110.647 RON | -117.335 RON | -135.498 RON | -154.686 RON | -188.426 RON | -200.562 RON | -231.972 RON | -264.311 RON | -287.723 RON | -308.198 RON | -328.144 RON | -329.354 RON | -336.852 RON | -328.716 RON | -338.518 RON |
|---|
| Datorii totale | 378.531 RON | 414.324 RON | 549.168 RON | 574.467 RON | 567.287 RON | 535.902 RON | 276.746 RON | 333.973 RON | 377.486 RON | 370.926 RON | 483.084 RON | 442.616 RON | 386.959 RON | 423.867 RON | 452.091 RON | 400.235 RON | 503.868 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|