Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 ian. 2016 și 22 mar. 2018.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.398 atribuiri.
PACHET CURATENIE
PACHET MATERIALE DE CURATENIE SI INTRETINERE
[M47] Curatenie Scoala Draganesti
SACI MENAJERI LDPE 70X110 CM. 10 BUC.
DETERGENT MANUAL DERO 400 GR.
] LAVETE UNIVERSALE 3 BUC.
ANTICALCAR PULIRAPID 500 ML.
MOP BUMBAC 250 GR.
SOLUTIE PARDOSELI AVIAS 5 L.
PROSOP HARTIE 100 M.
SACI MENAJERI 35 L. 50X70 CM 50 SACI
DETERGENT MANUAL DERO 400 GR.
DETERGENT VASE PUR 450 ML.
ODORIZANT WC CU COSULET
SAPUN LICHID CU POMPITA 500 ML.
MANUSI MENAJ
GALEATA CU STORCATOR SI ROTI
COADA LEMN FILETATA 110 CM.
SOLUTIE GEAM POMPITA + REZERVA
HARTIE IGIENICA 2 STRATURI
DOMESTOS 750 ML.
PRONTO SPRAY 300 ML.
BATERIE DURACELL R6 - R3
DETERGENT GEAMURI CLIN 500 ML.
MATURA EUROPEA CU PAR LUNG
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10158386
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DODOIU IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
19.147 RON
Profit net
-568 RON
Capitaluri proprii
-174.971 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 670.215 RON | 522.226 RON | 908.490 RON | 1.210.774 RON | 1.216.018 RON | 1.305.441 RON | 1.356.097 RON | 924.893 RON | 429.592 RON | 119.223 RON | 3.158 RON | 840 RON | — | — | 19.147 RON | — | — |
| Profit net | 2.075 RON | 2.379 RON | 15.392 RON | 6.290 RON | 7.491 RON | 11.384 RON | 14.127 RON | -3.399 RON | -280.685 RON | -73.798 RON | -2.898 RON | -766 RON |
Comparație cu 1399 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2023.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.151 RON |
| -1.228 RON |
| -5.274 RON |
| -2.367 RON |
| -568 RON |
| Total active | 660.485 RON | 656.874 RON | 747.984 RON | 766.640 RON | 1.001.461 RON | 1.228.937 RON | 1.181.735 RON | 1.139.530 RON | 824.114 RON | 726.798 RON | 725.344 RON | 715.236 RON | 715.492 RON | 715.801 RON | 696.911 RON | 694.586 RON | 693.785 RON |
|---|
| Active imobilizate | 34.926 RON | 21.769 RON | 8.422 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 625.559 RON | 635.105 RON | 739.562 RON | 766.640 RON | 1.001.461 RON | 1.228.937 RON | 1.181.735 RON | 1.139.530 RON | 824.114 RON | 726.798 RON | 725.344 RON | 715.236 RON | 715.492 RON | 715.801 RON | 696.911 RON | 694.586 RON | 693.785 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 142.103 RON | 144.482 RON | 159.874 RON | 166.163 RON | 173.654 RON | 185.038 RON | 199.165 RON | 195.767 RON | -84.918 RON | -158.717 RON | -161.615 RON | -162.382 RON | -165.533 RON | -166.761 RON | -172.035 RON | -174.403 RON | -174.971 RON |
|---|
| Datorii totale | 518.382 RON | 512.392 RON | 588.110 RON | 600.477 RON | 827.811 RON | 1.043.903 RON | 982.570 RON | 943.763 RON | 909.032 RON | 885.515 RON | 886.959 RON | 877.618 RON | 881.025 RON | 882.562 RON | 868.946 RON | 868.989 RON | 868.756 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|