Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10273750
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TUDORACHE OANA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
881.575 RON
Profit net
-178 RON
Capitaluri proprii
41.252 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 1.124.501 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.533.954 RON | 2.419.674 RON | 2.296.800 RON | 2.189.652 RON | 1.813.145 RON | 1.638.425 RON | 1.442.002 RON | 1.494.683 RON | 2.184.267 RON | 881.575 RON | — | — | — |
| Profit net | 67.979 RON | 87.525 RON | 76.700 RON | 49.958 RON | 18.671 RON | 12.189 RON | -27.213 RON | 154 RON | 141.227 RON | 1.046.403 RON | 2.217 RON | -1.161 RON | -178 RON |
| Total active | 813.197 RON | 902.396 RON | 945.046 RON | 880.395 RON |
Comparație cu 888 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2018.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 457.633 RON |
| 317.383 RON |
| 215.689 RON |
| 457.977 RON |
| 549.210 RON |
| 1.052.815 RON |
| 56.532 RON |
| 57.357 RON |
| 57.178 RON |
| Active imobilizate | 19.054 RON | 6.967 RON | 0 RON | — | — | — | — | 59.510 RON | 46.913 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 794.143 RON | 895.429 RON | 945.046 RON | 880.395 RON | 457.633 RON | 317.383 RON | 215.689 RON | 398.467 RON | 502.297 RON | 1.052.815 RON | 56.532 RON | 57.357 RON | 57.178 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 68.219 RON | 87.765 RON | 76.940 RON | 50.198 RON | 18.911 RON | 12.429 RON | -28.935 RON | -44.996 RON | 96.231 RON | 1.046.734 RON | 48.951 RON | 41.430 RON | 41.252 RON |
|---|
| Datorii totale | 744.978 RON | 814.631 RON | 868.106 RON | 830.197 RON | 438.722 RON | 304.954 RON | 244.624 RON | 504.373 RON | 452.979 RON | 6.081 RON | 7.581 RON | 15.927 RON | 15.926 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | — | 8 | 8 | 3 | 1 | — | — |
|---|