Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 oct. 2019 și 4 oct. 2019.
Servicii intretinere iluminat public, comuna Cetariu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10330685
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
12.971 RON
Profit net
-20.915 RON
Capitaluri proprii
37.775 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 51.162 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.535 RON | 6.336 RON | 9.349 RON | 3.222 RON | 7.430 RON | 399 RON | 52.014 RON | 18.504 RON | 12.237 RON | 32.540 RON | 46.622 RON | 36.650 RON | 30.956 RON | 98.784 RON | 31.761 RON | 12.971 RON |
| Profit net | 967 RON | -448 RON | 2.603 RON | 1.621 RON | 4.184 RON | -708 RON | 23.510 RON | 9.108 RON | 7.948 RON | 29.848 RON | 32.098 RON | 11.683 RON | 17.356 RON | 71.893 RON | 14.576 RON |
Comparație cu 1308 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -20.915 RON |
| Total active | 6.714 RON | 6.208 RON | 8.026 RON | 10.191 RON | 14.183 RON | 12.802 RON | 44.529 RON | 45.804 RON | 45.787 RON | 68.272 RON | 77.740 RON | 58.595 RON | 46.213 RON | 92.953 RON | 84.209 RON | 37.775 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.420 RON | 4.427 RON | 2.302 RON | 177 RON | 12.315 RON |
|---|
| Active circulante | 6.714 RON | 6.208 RON | 8.026 RON | 10.191 RON | 14.183 RON | 12.802 RON | 44.529 RON | 45.804 RON | 45.787 RON | 68.272 RON | 77.740 RON | 51.175 RON | 41.786 RON | 90.651 RON | 84.032 RON | 25.460 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.974 RON | 4.526 RON | 7.130 RON | 8.751 RON | 12.935 RON | 12.227 RON | 35.737 RON | 44.844 RON | 43.684 RON | 65.585 RON | 71.933 RON | 55.515 RON | 44.452 RON | 84.766 RON | 79.886 RON | 37.775 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.740 RON | 1.682 RON | 896 RON | 1.440 RON | 1.248 RON | 575 RON | 8.792 RON | 960 RON | 2.103 RON | 2.687 RON | 5.807 RON | 3.080 RON | 1.761 RON | 8.187 RON | 4.323 RON | 0 RON |
|---|