Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10423539
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCIU MARIA DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
659.117 RON
Profit net
4.198 RON
Capitaluri proprii
559.789 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 802.881 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 330.350 RON | 179.885 RON | 242.026 RON | 267.522 RON | 204.542 RON | 291.508 RON | 433.353 RON | 675.570 RON | 690.281 RON | 703.871 RON | 659.838 RON | 563.421 RON | 674.762 RON | 660.110 RON | 659.117 RON |
| Profit net | 3.456 RON | 23.068 RON | 152 RON | 3.485 RON | -6.123 RON | 18.009 RON | 59.254 RON | 140.886 RON | 149.769 RON | 97.517 RON | 106.286 RON | -25.642 RON | 97.064 RON | 34.324 RON | 4.198 RON |
Comparație cu 937 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 438.824 RON |
| 591.251 RON |
| 627.917 RON |
| 665.280 RON |
| 707.224 RON |
| 774.376 RON |
| 854.912 RON |
| 824.318 RON |
| 903.111 RON |
| 864.065 RON |
| 975.363 RON |
| 1.015.733 RON |
| 1.037.494 RON |
| 1.019.890 RON |
| 1.881.031 RON |
| Active imobilizate | 44.243 RON | 39.630 RON | 24.481 RON | 6.003 RON | 6.003 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.894 RON | 890.165 RON |
|---|
| Active circulante | 394.581 RON | 551.621 RON | 603.436 RON | 659.277 RON | 701.221 RON | 774.376 RON | 854.912 RON | 824.318 RON | 903.111 RON | 864.065 RON | 975.363 RON | 1.015.733 RON | 1.037.494 RON | 1.013.996 RON | 990.866 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 105.866 RON | 128.934 RON | 129.086 RON | 142.571 RON | 136.448 RON | 548.454 RON | 560.580 RON | 701.466 RON | 710.345 RON | 658.093 RON | 764.380 RON | 738.738 RON | 596.055 RON | 556.190 RON | 559.789 RON |
|---|
| Datorii totale | 336.830 RON | 466.189 RON | 502.703 RON | 522.709 RON | 570.776 RON | 225.922 RON | 294.332 RON | 122.852 RON | 192.766 RON | 205.972 RON | 210.983 RON | 276.995 RON | 441.439 RON | 463.700 RON | 1.321.242 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 5 | 5 | 3 | 2 | 3 | 3 |
|---|