Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1050376
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SGAVERDEA NICOLAE
Prin: SGAVERDEA NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
78.540 RON
Profit net
-31.292 RON
Capitaluri proprii
-18.508 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 219.756 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 549.210 RON | 623.180 RON | 603.178 RON | 499.783 RON | 605.770 RON | 639.719 RON | 647.973 RON | 541.612 RON | 482.774 RON | 545.567 RON | 684.105 RON | 390.221 RON | 337.993 RON | 168.018 RON | 202.749 RON | 78.540 RON |
| Profit net | 25.123 RON | -3.415 RON | -20.667 RON | -30.115 RON | -15.509 RON | 3.123 RON | 4.785 RON | 2.330 RON | 7.498 RON | 16.386 RON | 53.928 RON | 4.987 RON | 17.335 RON |
Comparație cu 132 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2024.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.408 RON |
| 10.581 RON |
| -31.292 RON |
| Total active | 185.216 RON | 183.076 RON | 152.146 RON | 137.348 RON | 110.242 RON | 104.094 RON | 114.302 RON | 115.654 RON | 130.176 RON | 134.907 RON | 150.440 RON | 111.833 RON | 107.985 RON | 25.111 RON | 39.877 RON | 2.748 RON |
|---|
| Active imobilizate | 31.942 RON | 23.894 RON | 12.540 RON | 1.671 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 153.274 RON | 159.182 RON | 139.606 RON | 135.677 RON | 110.242 RON | 104.094 RON | 114.302 RON | 115.654 RON | 130.176 RON | 134.907 RON | 150.440 RON | 111.833 RON | 107.985 RON | 25.111 RON | 39.877 RON | 2.748 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 97.272 RON | 93.856 RON | 73.189 RON | 43.074 RON | 27.566 RON | 30.689 RON | 35.474 RON | 37.803 RON | 45.301 RON | 61.687 RON | 105.614 RON | 84.601 RON | 95.589 RON | 13.842 RON | 24.422 RON | -18.508 RON |
|---|
| Datorii totale | 87.944 RON | 89.220 RON | 78.957 RON | 94.274 RON | 82.676 RON | 73.405 RON | 78.828 RON | 78.018 RON | 84.875 RON | 73.220 RON | 44.826 RON | 27.232 RON | 12.396 RON | 11.269 RON | 15.455 RON | 21.256 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
|---|