Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 aug. 2016 și 4 iul. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 655 atribuiri.
Electrod bazic ESAB OK 48.60 - 5.0x450mm (6kg/pachet)
ACCESORII DE SUDURA
Pachet electrozi
Materiale de sudura (sarma Bohler 0.8mm)-SR Brasov
Electrozi-SR Brasov
Sarma sudura
Electrozi sudura
Vergele brazare A 210 4.0x1000 mm (5.0 kg./pachet)
Sarma plina Bohler SG2 0.8mm (5kg/rola)
Electrod bazic ESAB OK 48.60 - 2.5x350mm (4.3kg/pachet)
electrozi
Sarma sudura
Electrozi rutilici
Electrozi bazici si rutilici
Lichid de racire BTC20 (5 litri / buc.)
Electrozi sudura bazici ESAB OK 48.60 – 3,2 x350 mm – pachet 4,4 kg
Sarma plina de sudura
Electrod rutilic ESAB OK 43.32 - 2.5x350mm (4.8kg/pachet) REVIZIA GRIVITA
Electrod rutilic ESAB OK 43.32 - 3.2x350mm (4.7kg/pachet) REVIZIA GRIVITA
SARMA PLINA BOHLER
Electrozi bazici si rutilici
Electrod bazic ESAB OK 48.60 - 2.5x350mm (4.3kg/pachet)
Electrod rutilic ESAB OK 43.32 - 2.5x350mm (4.8kg/pachet)
Electrod bazic ESAB OK 48.60 - 2.5x350mm (4.3kg/pachet)
Electrod rutilic ESAB OK 43.32 - 2.5x350mm (4.8kg/pachet)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1091910
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GUIU OVIDIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
30.139.081 RON
Profit net
506.190 RON
Capitaluri proprii
6.017.692 RON
Număr mediu salariați
19
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 29.983.311 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.885.703 RON | 11.666.268 RON | 14.709.045 RON | 14.186.713 RON | 13.274.525 RON | 17.537.503 RON | 16.868.652 RON | 15.767.603 RON | 15.679.708 RON | 19.253.050 RON | 22.322.188 RON | 19.319.535 RON | 24.344.423 RON | 27.340.442 RON | 27.474.702 RON | 30.460.185 RON | 30.139.081 RON |
| Profit net | -813.183 RON | -284.822 RON | 643.392 RON | 381.178 RON | 69.168 RON | 965.316 RON | 1.488.460 RON | 394.950 RON | 479.313 RON | 766.240 RON |
Comparație cu 1735 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 369.239 RON |
| 920.370 RON |
| 1.701.436 RON |
| 966.698 RON |
| 1.052.134 RON |
| 1.289.495 RON |
| 506.190 RON |
| Total active | 6.056.888 RON | 6.496.849 RON | 6.265.793 RON | 5.558.294 RON | 5.197.952 RON | 7.476.338 RON | 6.984.906 RON | 6.582.443 RON | 7.083.237 RON | 8.121.846 RON | 7.529.888 RON | 7.990.159 RON | 10.397.285 RON | 10.519.046 RON | 11.754.440 RON | 14.569.828 RON | 11.386.813 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.717.486 RON | 1.933.245 RON | 1.657.876 RON | 1.419.618 RON | 1.080.619 RON | 1.517.078 RON | 1.551.040 RON | 1.449.374 RON | 1.345.500 RON | 1.428.616 RON | 1.308.273 RON | 1.625.231 RON | 1.333.176 RON | 1.497.286 RON | 2.185.712 RON | 1.805.458 RON | 1.646.852 RON |
|---|
| Active circulante | 3.339.402 RON | 4.563.604 RON | 4.607.917 RON | 4.138.676 RON | 4.117.333 RON | 5.959.260 RON | 5.433.866 RON | 5.133.069 RON | 5.737.737 RON | 6.693.230 RON | 6.221.615 RON | 6.364.928 RON | 9.064.109 RON | 9.021.760 RON | 9.568.728 RON | 12.764.370 RON | 9.739.961 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.172.249 RON | 1.587.427 RON | 1.836.935 RON | 1.267.255 RON | 1.276.132 RON | 2.371.956 RON | 3.649.772 RON | 3.598.987 RON | 3.966.682 RON | 4.386.386 RON | 3.854.566 RON | 4.114.746 RON | 5.173.169 RON | 5.491.504 RON | 6.492.031 RON | 7.147.562 RON | 6.017.692 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.895.304 RON | 4.916.500 RON | 4.430.503 RON | 4.291.632 RON | 3.922.652 RON | 5.122.226 RON | 3.336.283 RON | 2.984.785 RON | 3.119.237 RON | 3.747.064 RON | 3.675.322 RON | 3.875.413 RON | 5.224.116 RON | 5.027.542 RON | 5.262.409 RON | 7.422.266 RON | 5.369.121 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 34 | 26 | 25 | 24 | 22 | 25 | 24 | 27 | 26 | 28 | 27 | 25 | 26 | 25 | 22 | 21 | 19 |
|---|