Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 feb. 2017 și 11 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 50 atribuiri.
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU CAMERE DE SUPRAVEGHERE VIDEO
SERVICII DE REPARARE A ECHIPAMENTELOR DE SECURITATE
SERVICII DE REPARARE A ECHIPAMENTELOR DE SECURITATE
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU CAMERE DE SUPRAVEGHERE VIDEO
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU CAMERE DE SUPRAVEGHERE VIDEO
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU ECHIPAMENTE DE SECURITATE
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU ECHIPAMENTE DE SECURITATE
SERVICII DE MENTENANTA CAMERE DE SUPRAVEGHERE VIDEO ECOINSULE
SERVICII DE REPARARE A ECHIPAMENTELOR DE SECURITATE
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU ECHIPAMENTE DE SECURITATE
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU CAMERE DE SUPRAVEGHERE VIDEO
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate
MONITOR PENTRU SUPRAVEGHERE VIDE0
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU CAMERE DE SUPRAVEGHERE VIDEO
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU ECHIPAMENTE DE SECURITATE
SERVICII DE MENTENAMTA CAMERE VIDEO, DETECTIE EFRACTIE SI CONTROL ACCES si SERVICII DE MENTENANTA CA
SERVICII DE REPARARE SISTEME DE SUPRAVEGHERE VIDEO
SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE A ECHIPAMENRULUI DE SECURITATE si SERV. DE MENT. CAMERE VIDEO
MONITOR PENTRU SUPRAVEGHERE VIDEO
SERVICII DE MENTENANTA SISTEME DE SUPRAVEGHERE VIDEO
PC SERVER SH PENTRU SUPRAVEGHERE VIDEO
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de securitate
SERVICII DE REPARARE A SISTEMULUI DE SUPRAVEGHERE VIDEO
SRCF Brasov-Serviciul de verificare,reparare si de intretinere a sistemului de securitate
SERVICII DE MENTENANTA CAMERE DE SUPRAVEGHERE VIDEO
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1095378
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
169.890 RON
Profit net
82.412 RON
Capitaluri proprii
103.658 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 194.595 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.284 RON | 66.568 RON | 123.491 RON | 85.034 RON | 60.421 RON | 62.686 RON | 61.742 RON | 82.569 RON | 119.967 RON | 153.507 RON | 143.399 RON | 136.976 RON | 197.377 RON | 130.853 RON | 183.650 RON | 208.964 RON | 169.890 RON |
| Profit net | 229 RON | -4.861 RON | 6.335 RON | -1.270 RON | -14.662 RON | -12.086 RON | -5.403 RON | 7.882 RON | 36.339 RON | 64.247 RON | 65.829 RON |
Comparație cu 1158 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 82.071 RON |
| 131.345 RON |
| 101.960 RON |
| 92.117 RON |
| 110.739 RON |
| 82.412 RON |
| Total active | 37.604 RON | 43.976 RON | 57.296 RON | 89.042 RON | 63.325 RON | 52.225 RON | 47.207 RON | 44.819 RON | 62.227 RON | 100.415 RON | 113.442 RON | 115.549 RON | 175.232 RON | 209.333 RON | 164.680 RON | 153.772 RON | 125.775 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 1.733 RON | 578 RON | 45.299 RON | 32.357 RON | 19.414 RON | 6.471 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 317 RON | 208 RON | 100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 37.604 RON | 42.243 RON | 56.718 RON | 43.743 RON | 30.968 RON | 32.811 RON | 40.736 RON | 44.819 RON | 62.227 RON | 100.415 RON | 113.125 RON | 115.341 RON | 175.132 RON | 209.333 RON | 164.680 RON | 153.772 RON | 125.775 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.604 RON | 25.743 RON | 32.078 RON | 30.808 RON | 16.146 RON | 4.060 RON | -1.344 RON | 6.538 RON | 42.877 RON | 83.229 RON | 83.058 RON | 99.129 RON | 148.369 RON | 120.330 RON | 142.446 RON | 128.185 RON | 103.658 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.000 RON | 18.233 RON | 25.218 RON | 58.234 RON | 47.179 RON | 48.165 RON | 48.551 RON | 38.281 RON | 19.350 RON | 17.186 RON | 30.384 RON | 16.420 RON | 26.863 RON | 89.003 RON | 22.234 RON | 25.587 RON | 22.117 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|