Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11002686
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
501.863 RON
Profit net
115.327 RON
Capitaluri proprii
-206.582 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 328.313 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 85.985 RON | 99.195 RON | 142.251 RON | 115.286 RON | 137.199 RON | 141.223 RON | 117.981 RON | 93.785 RON | 70.664 RON | 69.609 RON | 132.651 RON | 120.484 RON | 147.292 RON | 222.353 RON | 307.102 RON | 420.342 RON | 501.863 RON |
| Profit net | -15.306 RON | -16.951 RON | -17.137 RON | -23.705 RON | -38.439 RON | -25.922 RON | -31.301 RON | -17.507 RON | -16.519 RON |
Comparație cu 1600 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -13.143 RON |
| -19.749 RON |
| -3.678 RON |
| -18.934 RON |
| -20.935 RON |
| -34.566 RON |
| 3.303 RON |
| 115.327 RON |
| Total active | 15.465 RON | 21.490 RON | 44.785 RON | 42.677 RON | 34.658 RON | 35.595 RON | 32.137 RON | 40.328 RON | 27.011 RON | 44.481 RON | 33.353 RON | 37.583 RON | 36.790 RON | 46.190 RON | 66.666 RON | 55.588 RON | 336.370 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.252 RON |
|---|
| Active circulante | 15.465 RON | 21.490 RON | 44.785 RON | 42.677 RON | 34.658 RON | 35.595 RON | 32.137 RON | 40.328 RON | 27.011 RON | 44.481 RON | 33.353 RON | 37.583 RON | 36.790 RON | 46.190 RON | 66.666 RON | 55.588 RON | 323.118 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -26.578 RON | -43.529 RON | -60.666 RON | -84.371 RON | -122.810 RON | -148.732 RON | -180.185 RON | -197.689 RON | -214.207 RON | -227.350 RON | -247.099 RON | -250.777 RON | -269.711 RON | -290.646 RON | -325.212 RON | -321.909 RON | -206.582 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.043 RON | 65.019 RON | 105.451 RON | 127.048 RON | 157.468 RON | 184.327 RON | 212.322 RON | 238.017 RON | 241.218 RON | 271.831 RON | 280.452 RON | 288.360 RON | 306.501 RON | 336.836 RON | 391.878 RON | 377.497 RON | 542.952 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|