Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 apr. 2017 și 25 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 196 atribuiri.
Echipament pentru pompieri
Lavete bumbac 100 % 20 cm *50 conform ADV 1460726
Franghie poliester 100 m * 8 mm
FASETE/BRIDE/COLIERE PLASTIC conform ADV1411871
ERBICID
ACHIZITIE BECURI LED
ADV1405970 Surse de alimentare
ADV1412802 VASELINA
pix roller 0,7 cu cerneala albastra -20 bucati
ADV1410455, ERBICID
ADV1405719 dezincrustant pentru centrale termice
INELE DE PLASTIC PENTRU INDOSARIAT
ADV1405716, Discuri debitare , prelucrari metalice
ADV1403803 Saci de rafie
sare pastile de derurizarea apei
Manusi antimuscatura
SERVICII REPARATII HUSA DEFIBRILATOR
SERVICII REPARAT GEAMANTAN MEDICAL
ADV1379425 PACHET ECHIPAMENT DE PROTECTIE
Lot 3 Imbracaminte de protectie pentru ateliere conf ADV1381546
Veste reflectorizante Personalizate
Prosop Bumbac 30x50 cm
Silicon temperatura conform ADV1381317 din 28.08.2023
Achizitie cagule
ADV1380395, Lacate de 50 mm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1133072
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.277.764 RON
Profit net
250.437 RON
Capitaluri proprii
250.901 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.133.171 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 109.806 RON | 88.602 RON | 62.527 RON | 47.872 RON | 26.507 RON | 16.650 RON | 20.175 RON | 382.964 RON | 438.104 RON | 535.422 RON | 628.128 RON | 826.912 RON | 676.124 RON | 1.012.607 RON | 953.836 RON | 1.277.764 RON |
| Profit net | -18.739 RON | -6.178 RON | -7.424 RON | 1.617 RON | -4.548 RON | -1.000 RON | 2.643 RON | 110.878 RON | -51.273 RON | -94.682 RON | 11.426 RON | 52.606 RON |
Comparație cu 62 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2024.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.318 RON |
| 127.799 RON |
| 50.135 RON |
| 250.437 RON |
| Total active | 117.104 RON | 114.048 RON | 56.779 RON | 57.675 RON | 63.126 RON | 66.085 RON | 55.059 RON | 56.606 RON | 53.305 RON | 80.462 RON | 78.495 RON | 121.193 RON | 244.297 RON | 195.589 RON | 285.696 RON | 580.960 RON |
|---|
| Active imobilizate | 76.669 RON | 57.969 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 5.978 RON | 9.385 RON | 9.435 RON | 9.431 RON | 9.527 RON | 8.853 RON | 33.888 RON |
|---|
| Active circulante | 40.435 RON | 56.079 RON | 56.779 RON | 57.675 RON | 63.126 RON | 66.085 RON | 55.059 RON | 56.606 RON | 53.305 RON | 74.484 RON | 69.110 RON | 111.758 RON | 234.866 RON | 186.062 RON | 276.843 RON | 547.072 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -142.138 RON | -148.316 RON | -155.741 RON | -154.124 RON | -158.672 RON | -159.671 RON | -157.028 RON | -46.150 RON | -97.423 RON | -192.105 RON | -180.679 RON | -128.073 RON | -123.755 RON | 4.045 RON | 54.180 RON | 250.901 RON |
|---|
| Datorii totale | 259.242 RON | 262.364 RON | 212.520 RON | 211.799 RON | 221.798 RON | 225.756 RON | 212.087 RON | 102.756 RON | 150.896 RON | 272.858 RON | 259.239 RON | 249.285 RON | 368.052 RON | 197.545 RON | 231.516 RON | 330.059 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 10 | 8 | 8 | 7 | 7 | 6 | 7 |
|---|