Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11588608
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHIRIAC FLORIN-NELU
Prin: CHIRIAC FLORIN-NELU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
13.500 RON
Profit net
-100 RON
Capitaluri proprii
-72.005 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 278.845 RON | 74.881 RON | 2.520 RON | 0 RON | 24.000 RON | 24.000 RON | 24.000 RON | 33.000 RON | 24.000 RON | 24.000 RON | 13.500 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -46.962 RON | 1.399 RON | -54.742 RON | -16.240 RON | 11.752 RON | 16.573 RON | 31.247 RON | 7.528 RON | -1.904 RON | -2.567 RON | 52.826 RON | 7 RON |
Comparație cu 441 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2019.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -148 RON |
| -100 RON |
| -300 RON |
| -300 RON |
| -100 RON |
| Total active | 126.402 RON | 66.506 RON | 30.434 RON | 23.994 RON | 7.026 RON | 11.526 RON | 15.656 RON | 5.437 RON | 3.035 RON | 1.279 RON | 27.675 RON | 175 RON | 175 RON | 675 RON | 375 RON | 175 RON | 175 RON |
|---|
| Active imobilizate | 89.358 RON | 54.462 RON | 19.566 RON | 7.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 37.044 RON | 12.044 RON | 10.868 RON | 16.494 RON | 7.026 RON | 11.526 RON | 15.656 RON | 5.437 RON | 3.035 RON | 1.279 RON | 27.675 RON | 175 RON | 175 RON | 675 RON | 375 RON | 175 RON | 175 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -116.936 RON | -115.537 RON | -170.279 RON | -186.519 RON | -174.767 RON | -158.193 RON | -126.946 RON | -119.418 RON | -121.323 RON | -123.890 RON | -71.064 RON | -71.057 RON | -71.205 RON | -71.305 RON | -71.605 RON | -71.905 RON | -72.005 RON |
|---|
| Datorii totale | 243.517 RON | 182.043 RON | 200.713 RON | 210.513 RON | 181.793 RON | 169.719 RON | 142.602 RON | 124.855 RON | 124.358 RON | 125.169 RON | 98.739 RON | 71.232 RON | 71.380 RON | 71.980 RON | 71.980 RON | 72.080 RON | 72.180 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|