Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11635041
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ONITA HORATIU IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
560.766 RON
Profit net
178.783 RON
Capitaluri proprii
98.818 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 374.077 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 93.840 RON | 251.937 RON | 221.526 RON | 189.252 RON | 315.247 RON | 394.196 RON | 76.986 RON | 370.472 RON | 189.706 RON | 131.697 RON | 40.489 RON | 56.530 RON | 232.249 RON | 386.673 RON | 557.347 RON | 560.766 RON |
| Profit net | -34.213 RON | -30.943 RON | 34.875 RON | -116.258 RON | 20.126 RON | 59.723 RON | -85.305 RON | 123.743 RON | 151.200 RON | 32.776 RON | -101.509 RON | -58.527 RON |
Comparație cu 305 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2024.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 61.107 RON |
| 169.329 RON |
| -45.279 RON |
| 178.783 RON |
| Total active | 107.599 RON | 158.899 RON | 230.506 RON | 290.378 RON | 351.619 RON | 466.898 RON | 516.870 RON | 511.035 RON | 596.818 RON | 507.080 RON | 146.060 RON | 93.720 RON | 107.298 RON | 589.798 RON | 673.337 RON | 799.228 RON |
|---|
| Active imobilizate | 23.745 RON | 16.676 RON | 9.606 RON | 2.536 RON | — | — | — | 322 RON | 322 RON | — | — | — | — | 369.448 RON | 458.920 RON | 457.045 RON |
|---|
| Active circulante | 83.854 RON | 142.223 RON | 220.900 RON | 287.842 RON | 351.619 RON | 466.898 RON | 516.870 RON | 510.713 RON | 596.496 RON | 507.080 RON | 146.060 RON | 93.720 RON | 107.298 RON | 220.350 RON | 214.417 RON | 342.183 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -44.132 RON | -75.075 RON | -40.200 RON | -156.458 RON | -136.331 RON | -76.608 RON | -161.913 RON | -38.170 RON | 96.083 RON | 102.587 RON | -159.954 RON | -218.481 RON | -99.836 RON | 69.492 RON | 24.213 RON | 98.818 RON |
|---|
| Datorii totale | 151.731 RON | 233.974 RON | 270.706 RON | 446.836 RON | 487.950 RON | 543.506 RON | 678.783 RON | 549.205 RON | 500.735 RON | 404.493 RON | 306.014 RON | 312.201 RON | 207.134 RON | 520.306 RON | 649.124 RON | 700.410 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|