Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 aug. 2020 și 15 dec. 2025.
Studiu de peisaj parc fotovoltaic
PRESTARI SERVICII
Oferta de proiectare spatii verzi
Reabilitare si optimizare functional estetica a centrului civic din orasul Campeni - Modificare proi
Reabilitare si optimizare functional estetica a centrului civic din orasul Campeni - Modificare proi
Elaborare documentatie de amenajare peisagistica
Servicii de elaborare studiu dendrologic pentru terenul destinat obiectivului de investiții SPITALUL
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11865679
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
476.513 RON
Profit net
141.655 RON
Capitaluri proprii
168.294 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 305.565 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 63.490 RON | 19.468 RON | 9.530 RON | 10.139 RON | 7.370 RON | 8.282 RON | 7.260 RON | 7.260 RON | 31.045 RON | 106.836 RON | 260.049 RON | 213.286 RON | 173.862 RON | 127.326 RON | 390.570 RON | 85.515 RON | 476.513 RON |
| Profit net | -49.920 RON | -20.128 RON | -701 RON | -1.903 RON | -8.809 RON | -1.612 RON | -847 RON | -1.607 RON | 6.693 RON | 32.907 RON |
Comparație cu 1005 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 79.543 RON |
| 102.940 RON |
| 27.978 RON |
| 27.699 RON |
| 61.191 RON |
| 694 RON |
| 141.655 RON |
| Total active | 47.751 RON | 49.828 RON | 46.781 RON | 47.286 RON | 46.437 RON | 48.212 RON | 49.289 RON | 49.885 RON | 55.279 RON | 82.303 RON | 56.066 RON | 123.250 RON | 112.390 RON | 99.560 RON | 191.459 RON | 242.321 RON | 353.888 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 17 RON | 17 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | 7.750 RON | 5.303 RON | 48.776 RON | 35.974 RON | 22.649 RON | 13.259 RON | 144.127 RON | 29.321 RON |
|---|
| Active circulante | 47.751 RON | 49.811 RON | 46.764 RON | 47.286 RON | 46.437 RON | 48.212 RON | 49.289 RON | 49.885 RON | 55.279 RON | 74.553 RON | 50.763 RON | 74.474 RON | 76.416 RON | 76.911 RON | 178.200 RON | 98.194 RON | 324.567 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -160.856 RON | -180.984 RON | -181.685 RON | 45.347 RON | 36.538 RON | 34.927 RON | 34.005 RON | 32.333 RON | 39.294 RON | -156.957 RON | -77.413 RON | 25.527 RON | 53.505 RON | 81.204 RON | 126.634 RON | 127.329 RON | 168.294 RON |
|---|
| Datorii totale | 208.607 RON | 230.414 RON | 228.068 RON | 1.939 RON | 9.898 RON | 13.285 RON | 15.284 RON | 17.552 RON | 15.985 RON | 239.374 RON | 133.623 RON | 97.825 RON | 59.053 RON | 20.030 RON | 64.825 RON | 114.992 RON | 185.594 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|