Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 oct. 2022 și 23 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 71 atribuiri.
Servicii de permanenta / interventie imediata medic veterinar
Servicii de permanenta / interventie imediata medic veterinar
Servicii de permanenta/interventie imediata urs
Servicii de catering pentru elevii din scoli
Servicii de permanenta / interventie imediata medic veterinar
Servicii veterinare
Servicii de permanenta / interventie imediata medic veterinar
Permanență/intervenție imediată veterinar pt prevenirea și combaterea atacurilor ursului brun
Servicii de permanenta / interventie imediata medic veterinar
Servicii de permanenta / interventie imediata medic veterinar
Servicii de catering pentru elevii din grupul țintă PNRAS
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
55524000-9 Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Servicii de permanenta / interventie imediata medic veterinar pentru prevenirea si combaterea atacur
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli (PACHET CATERING)
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Servicii de catering pentru elevii si prescolarii din scoli
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/12398229
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.110.996 RON
Profit net
283.800 RON
Capitaluri proprii
725.796 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 535.075 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 123.840 RON | 87.303 RON | 72.734 RON | 54.149 RON | 38.874 RON | 75.888 RON | 52.416 RON | 50.569 RON | 44.974 RON | 64.629 RON | 57.495 RON | 136.026 RON | 169.859 RON | 222.168 RON | 325.499 RON | 695.059 RON | 1.110.996 RON |
| Profit net | 91.873 RON | 57.335 RON | 49.375 RON | 33.346 RON | 14.811 RON | 42.401 RON | 26.390 RON | 18.695 RON | 20.082 RON | 16.723 RON | -35.735 RON | 88.450 RON |
Comparație cu 82 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 49.997 RON |
| 42.885 RON |
| 81.319 RON |
| 234.531 RON |
| 283.800 RON |
| Total active | 83.908 RON | 103.875 RON | 51.066 RON | 54.603 RON | 24.554 RON | 43.578 RON | 27.755 RON | 20.462 RON | 21.176 RON | 29.512 RON | 174.848 RON | 210.917 RON | 266.789 RON | 275.720 RON | 380.200 RON | 697.492 RON | 934.018 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.809 RON | 122.972 RON | 131.480 RON | 182.219 RON | 214.628 RON | 245.960 RON | 283.086 RON | 372.764 RON |
|---|
| Active circulante | 83.908 RON | 103.875 RON | 51.066 RON | 54.603 RON | 24.554 RON | 43.578 RON | 27.755 RON | 20.462 RON | 21.176 RON | 25.703 RON | 51.876 RON | 79.437 RON | 84.570 RON | 61.092 RON | 134.240 RON | 414.406 RON | 561.254 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 92.113 RON | 57.575 RON | 49.615 RON | 33.586 RON | 15.051 RON | 42.699 RON | 26.630 RON | 18.935 RON | 20.322 RON | 17.163 RON | -35.295 RON | 53.155 RON | 103.152 RON | 126.145 RON | 207.464 RON | 441.996 RON | 725.796 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.316 RON | 46.300 RON | 1.451 RON | 21.017 RON | 9.503 RON | 879 RON | 1.125 RON | 1.527 RON | 854 RON | 12.349 RON | 210.143 RON | 157.762 RON | 163.637 RON | 149.575 RON | 172.736 RON | 255.496 RON | 208.222 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | 6 |
|---|