Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13296863
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PALOCZI IMRE SANDOR, PALOCZI MELINDA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
517.099 RON
Profit net
-14.951 RON
Capitaluri proprii
65.979 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 497.251 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 103.748 RON | 102.269 RON | 103.452 RON | 108.959 RON | 169.549 RON | 216.568 RON | 214.783 RON | 215.114 RON | 193.898 RON | 178.643 RON | 270.189 RON | 294.975 RON | 268.863 RON | 291.719 RON | 297.312 RON | 797.409 RON | 517.099 RON |
| Profit net | -2.635 RON | -4.875 RON | -806 RON | 591 RON | 4.199 RON | 7.064 RON | 5.348 RON | 5.305 RON | -16.346 RON | -17.743 RON | 30.185 RON |
Comparație cu 1959 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 905 RON |
| -5.959 RON |
| 8.818 RON |
| 13.443 RON |
| 61.780 RON |
| -14.951 RON |
| Total active | 108.012 RON | 116.376 RON | 120.937 RON | 150.910 RON | 141.835 RON | 167.143 RON | 137.519 RON | 79.865 RON | 30.672 RON | 50.348 RON | 71.506 RON | 162.712 RON | 226.410 RON | 210.381 RON | 286.597 RON | 276.179 RON | 221.484 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 108.012 RON | 116.376 RON | 120.937 RON | 150.910 RON | 141.835 RON | 167.143 RON | 137.519 RON | 79.865 RON | 30.672 RON | 50.348 RON | 71.506 RON | 162.712 RON | 226.410 RON | 210.381 RON | 286.597 RON | 276.179 RON | 221.484 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.268 RON | 14.393 RON | 13.587 RON | 14.178 RON | 18.377 RON | 25.441 RON | 30.788 RON | 5.545 RON | -10.801 RON | -28.545 RON | 1.640 RON | 2.545 RON | -3.414 RON | 5.404 RON | 18.847 RON | 80.630 RON | 65.979 RON |
|---|
| Datorii totale | 88.744 RON | 101.983 RON | 107.350 RON | 136.732 RON | 123.458 RON | 141.702 RON | 106.731 RON | 74.320 RON | 41.473 RON | 78.893 RON | 69.866 RON | 160.167 RON | 229.824 RON | 204.977 RON | 267.750 RON | 195.549 RON | 155.505 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|