Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 18 feb. 2016 și 18 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.049 atribuiri.
Executie si intretinere marcaje rutiere in mun.Ploiesti
Pachet indicator si stalp
Indicator dreptunghi 1500 x 500 mm - curba deosebit de periculoasa
Indicator - sageata 1750 x 330
Indicator sageata 1750 x 650 mm
Numere de inregistrare moped+utilaj+certificate de inregistrare
Indicator patrat L = 600 mm-Prioritate fata de circulatia din sens invers
Indicator rotund D = 600 mm-Indicator rotund D = 600 mm- Prioritate pentru circulatia din sens inver
Indicator dreptunghi 650 x 500 mm
Indicator patrat L = 600 mm
Indicator triunghi L = 700 mm
Indicator rotund D = 600 mm
Indicatoare rutiere
Achizitie indicatoare rutiere _ ADPP
Indicatoare rutiere + stalpi de sustinere ( inclusiv montaj)
Indicator - sageata 1250 X 330 mm
indicator dreptunghi 1700 mm x 700 mm
Indicator patrat L = 600 mm
Indicator dreptunghi 1500 x 850 mm
Stalpi metalici pentru indicatoare
Indicator rotund D = 600 mm
Indicator triunghi L = 700 mm
NUMERE DE INREGISTRARE MOPED
Numere de inregistrare pentru moped si certificate de inregistrare
Servicii de trasare spatiu de parcare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1356635
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
3.770.265 RON
Profit net
31.687 RON
Capitaluri proprii
1.819.352 RON
Număr mediu salariați
21
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.148.611 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.116.025 RON | 2.296.736 RON | 2.423.883 RON | 4.109.257 RON | 3.179.311 RON | 3.427.915 RON | 4.008.407 RON | 2.889.667 RON | 1.891.150 RON | 2.590.225 RON | 2.330.237 RON | 2.029.877 RON | 2.074.426 RON | 2.964.543 RON | 3.463.567 RON | 3.706.261 RON | 3.770.265 RON |
| Profit net | 14.896 RON | -281.763 RON | 10.673 RON | 46.908 RON | 45.082 RON | 110.904 RON | 251.332 RON | 16.521 RON | 6.722 RON | 15.384 RON | 14.893 RON |
Comparație cu 307 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.656 RON |
| 21.300 RON |
| 51.274 RON |
| 18.600 RON |
| 20.084 RON |
| 31.687 RON |
| Total active | 2.540.178 RON | 2.928.813 RON | 2.843.372 RON | 2.591.173 RON | 2.824.335 RON | 3.112.041 RON | 3.212.022 RON | 2.727.166 RON | 2.865.881 RON | 2.552.022 RON | 2.602.488 RON | 2.465.516 RON | 2.617.491 RON | 2.522.110 RON | 2.274.992 RON | 2.517.888 RON | 2.729.735 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.526.552 RON | 1.869.032 RON | 1.756.329 RON | 1.643.058 RON | 1.778.568 RON | 1.776.811 RON | 1.641.831 RON | 1.432.635 RON | 1.208.633 RON | 1.051.777 RON | 935.013 RON | 814.808 RON | 735.338 RON | 751.957 RON | 825.475 RON | 729.185 RON | 651.593 RON |
|---|
| Active circulante | 1.013.626 RON | 1.059.781 RON | 1.087.043 RON | 948.115 RON | 1.045.767 RON | 1.335.230 RON | 1.570.191 RON | 1.294.531 RON | 1.657.248 RON | 1.500.245 RON | 1.667.475 RON | 1.650.708 RON | 1.882.153 RON | 1.770.153 RON | 1.449.517 RON | 1.788.703 RON | 2.078.142 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.503.058 RON | 1.116.109 RON | 1.205.552 RON | 1.292.762 RON | 1.337.843 RON | 1.486.992 RON | 1.803.619 RON | 1.687.299 RON | 1.687.821 RON | 1.703.205 RON | 1.665.750 RON | 1.676.406 RON | 1.697.706 RON | 1.748.980 RON | 1.767.580 RON | 1.787.665 RON | 1.819.352 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.235.303 RON | 1.386.480 RON | 1.106.336 RON | 950.817 RON | 1.206.390 RON | 1.376.426 RON | 1.196.590 RON | 1.013.970 RON | 1.178.060 RON | 848.817 RON | 936.738 RON | 789.110 RON | 919.785 RON | 773.130 RON | 507.412 RON | 730.223 RON | 903.232 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 42 | 42 | 42 | 39 | 39 | 38 | 40 | 37 | 31 | 33 | 28 | 28 | 26 | 26 | 24 | 22 | 21 |
|---|