Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13626120
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IMRE EUGEN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
37.709 RON
Profit net
-17.506 RON
Capitaluri proprii
-125.881 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 60.307 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.752 RON | 16.994 RON | 13.102 RON | 43.062 RON | 42.987 RON | 29.699 RON | 36.409 RON | 20.188 RON | 20.592 RON | 56.317 RON | 39.315 RON | 60.268 RON | 76.264 RON | 68.710 RON | 55.971 RON | 48.009 RON | 37.709 RON |
| Profit net | -17.749 RON | -21.404 RON | -24.743 RON | 644 RON | -5.422 RON | -13.655 RON | -12.049 RON | -43.203 RON | 60.141 RON | 7.582 RON |
Comparație cu 87 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 28), pentru anul 2025.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -29.845 RON |
| -21.863 RON |
| -10.282 RON |
| -24.467 RON |
| -35.498 RON |
| -14.615 RON |
| -17.506 RON |
| Total active | 206.607 RON | 197.508 RON | 129.557 RON | 128.704 RON | 127.354 RON | 112.429 RON | 113.481 RON | 250.959 RON | 112.008 RON | 33.752 RON | 29.391 RON | 29.030 RON | 43.694 RON | 24.576 RON | 8.751 RON | 16.683 RON | 17.882 RON |
|---|
| Active imobilizate | 198.824 RON | 191.414 RON | 125.672 RON | 121.646 RON | 117.833 RON | 109.478 RON | 106.365 RON | 104.604 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 7.783 RON | 6.094 RON | 3.885 RON | 7.058 RON | 9.521 RON | 2.951 RON | 7.116 RON | 146.355 RON | 112.008 RON | 33.752 RON | 29.391 RON | 29.030 RON | 43.694 RON | 24.576 RON | 8.751 RON | 16.683 RON | 17.882 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 182.034 RON | 160.630 RON | 75.065 RON | 75.709 RON | 70.287 RON | 51.512 RON | 39.463 RON | -3.739 RON | 56.402 RON | 28.195 RON | -1.650 RON | -23.512 RON | -33.794 RON | -58.262 RON | -93.759 RON | -108.375 RON | -125.881 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.745 RON | 37.161 RON | 55.099 RON | 53.530 RON | 57.478 RON | 61.236 RON | 74.118 RON | 64.335 RON | 55.606 RON | 5.557 RON | 31.041 RON | 52.542 RON | 77.488 RON | 82.838 RON | 102.510 RON | 125.058 RON | 143.763 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|