Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 1 nov. 2016 și 16 iul. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 58 atribuiri.
TIPAR/MATRITA BORNA BETON -650/150/150mm
TUB BETON NEARMAT FI 1000 mm H=1000 mm
TUB BETON NEARMAT FI 800mm H=1ML
rama beton armat carosabil 40 to 125x 125 x20 cm
TUB BETON NEARMAT FI 1000mm H=1ML
Tub beton armat Tip Premo
Ramă din beton cu capac
Ramă din beton
inel camin fi 1000 m h=500 m
rama din beton armat 40 to 1,25 x 1,25 x 0,20 m cu capac fonta D400
element baza fi 1000m h =750 m cu jgheab si mufe fi 160 m
element baza fi 1000m h =750 m cu jgheab si mufe fi 160 m
Camin beton armat cu radier si rama din beton armat pentru canalizare
rama din beton armat 1,25 x 1,25 x 0,20 m cu capac fonta carosabil D400
capac fonta d400 id 1041
Rame cu capac fontă carosabil
4114200-4 Produse din beton (Rev.2)
Prefabricate din beton
TUB BETON NEARMAT FI 800mm H=1ML
Repere sistem scurgere ape pluviale
Achizitie rame din beton armat
Achizitie rame din beton
rama din beton armat necarosabil 1,70 x1,70 x 0,15 m cu capac din fonta B 125
BOLTARI ZIDARIE 40 X 15 X 20 cm (L x l x h )
rama din beton armat 1, 25 m x 1, 25 m x 20 cm carosabil cu capac fonta rotund D/400
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13868612
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
1.872.477 RON
Profit net
404.299 RON
Capitaluri proprii
2.398.726 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.092.087 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 96.169 RON | 79.739 RON | 66.492 RON | 122.483 RON | 96.741 RON | 76.721 RON | 313.506 RON | 450.262 RON | 430.628 RON | 736.880 RON | 1.349.600 RON | 1.733.430 RON | 1.518.200 RON | 1.483.359 RON | 1.784.510 RON | 1.913.643 RON | 1.872.477 RON |
| Profit net | -139.786 RON | -85.979 RON | -33.206 RON | 34.212 RON | -8.679 RON | -20.861 RON | 28.785 RON | 65.561 RON | 58.885 RON | 120.320 RON |
Comparație cu 2609 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 426.563 RON |
| 599.278 RON |
| 389.372 RON |
| 182.264 RON |
| 457.895 RON |
| 347.649 RON |
| 404.299 RON |
| Total active | 264.660 RON | 163.066 RON | 124.793 RON | 161.887 RON | 179.551 RON | 154.366 RON | 281.880 RON | 361.315 RON | 508.236 RON | 622.521 RON | 1.110.816 RON | 1.591.197 RON | 2.000.109 RON | 2.031.808 RON | 2.447.417 RON | 2.836.958 RON | 3.120.033 RON |
|---|
| Active imobilizate | 157.018 RON | 106.607 RON | 102.887 RON | 116.619 RON | 114.096 RON | 120.114 RON | 168.407 RON | 154.988 RON | 302.065 RON | 360.424 RON | 279.817 RON | 395.498 RON | 599.240 RON | 587.704 RON | 488.950 RON | 488.943 RON | 918.214 RON |
|---|
| Active circulante | 107.642 RON | 56.459 RON | 21.906 RON | 45.268 RON | 65.455 RON | 34.252 RON | 113.473 RON | 206.327 RON | 206.171 RON | 262.097 RON | 830.999 RON | 1.195.699 RON | 1.400.869 RON | 1.444.104 RON | 1.958.467 RON | 2.348.015 RON | 2.201.819 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 68.702 RON | -8.089 RON | -41.295 RON | -7.083 RON | -15.763 RON | -28.082 RON | 703 RON | 66.264 RON | 125.149 RON | 245.470 RON | 672.032 RON | 1.271.310 RON | 1.660.682 RON | 1.842.946 RON | 2.300.842 RON | 2.648.490 RON | 2.398.726 RON |
|---|
| Datorii totale | 195.958 RON | 171.155 RON | 166.158 RON | 168.970 RON | 195.467 RON | 182.448 RON | 281.177 RON | 288.718 RON | 383.469 RON | 377.051 RON | 438.784 RON | 321.346 RON | 383.389 RON | 190.963 RON | 184.244 RON | 162.285 RON | 716.807 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 |
|---|