Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13897359
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
201.318 RON
Profit net
1.541 RON
Capitaluri proprii
15.927 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 261.440 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 204.038 RON | 198.076 RON | 205.073 RON | 160.743 RON | 160.543 RON | 135.600 RON | 194.729 RON | 145.904 RON | 178.386 RON | 160.389 RON | 253.950 RON | 228.329 RON | 313.440 RON | 365.912 RON | 234.332 RON | 220.080 RON | 201.318 RON |
| Profit net | -16.739 RON | -16.583 RON | -9.444 RON | -7.202 RON | -8.066 RON | -9.553 RON | -4.809 RON | -10.708 RON | -6.965 RON |
Comparație cu 12 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 119.345 RON |
| 6.504 RON |
| -15.132 RON |
| 4.420 RON |
| 6.670 RON |
| -6.150 RON |
| -13.287 RON |
| 1.541 RON |
| Total active | 65.855 RON | 63.255 RON | 71.264 RON | 75.530 RON | 102.059 RON | 89.477 RON | 111.213 RON | 103.035 RON | 98.668 RON | 102.251 RON | 127.039 RON | 120.118 RON | 190.112 RON | 181.981 RON | 150.469 RON | 118.922 RON | 44.026 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.488 RON | 3.794 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 56.367 RON | 59.461 RON | 71.264 RON | 75.530 RON | 102.059 RON | 89.477 RON | 111.213 RON | 103.035 RON | 98.668 RON | 102.251 RON | 127.039 RON | 120.118 RON | 190.112 RON | 181.981 RON | 150.469 RON | 118.922 RON | 44.026 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.526 RON | 942 RON | -8.502 RON | -15.704 RON | -23.770 RON | -33.323 RON | -38.132 RON | -48.840 RON | -55.805 RON | 63.540 RON | 69.815 RON | 54.683 RON | 59.102 RON | 65.772 RON | 59.622 RON | 46.335 RON | 15.927 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.329 RON | 62.313 RON | 79.766 RON | 91.234 RON | 125.829 RON | 122.800 RON | 149.345 RON | 151.875 RON | 154.473 RON | 38.711 RON | 57.224 RON | 65.435 RON | 131.010 RON | 116.209 RON | 90.847 RON | 72.587 RON | 28.099 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|