Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 apr. 2016 și 26 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 359 atribuiri.
Cizme si ghete pentru joc popular
Incaltaminte pentru dansuri populare
Chimir traditional cu trei catarame
CIZME TRADITIONALE
Incaltaminte pentru spectacol de teatru
Incaltaminte de dans
Incaltaminte pentru dansuri
Pantofi de piele lacuita
Ghete de iarna pentru agentii de paza
Incaltaminte pentru agent de paza
Pachet 30 perechi opinci tradiționale negre cu nojițe
Opinci tradiționale negre cu nojițe – model Otr.1
CIZME DE DANS
Ghete de iarna pentru agentii de paza
PANTOFI PENTRU DANSURI
GHETE BARBATI
PANTOFI BOWLING
GHETE BARBATI
CIZME DAMA
CIZME / MARIMI 40-50
BOTINE - FETE / MARIMI 35 - 42
Șerpar cu 3 catarame
Pantofi din piele pentru agenti de paza
Opinci traditionale cu nojite - barbati
Pantofi flexibili
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13941772
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
500.937 RON
Profit net
73.080 RON
Capitaluri proprii
75.720 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 853.234 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.455 RON | 175.095 RON | 230.163 RON | 231.910 RON | 318.351 RON | 360.889 RON | 428.913 RON | 448.527 RON | 840.418 RON | 912.662 RON | 939.722 RON | 500.937 RON |
| Profit net | -4.360 RON | 5.840 RON | 4.936 RON | 1.281 RON | 22.454 RON | 53.771 RON | 68.973 RON | 62.892 RON | 372.246 RON | 392.374 RON | 399.397 RON | 73.080 RON |
| Total active | 39.785 RON | 34.123 RON | 35.922 RON | 48.935 RON | 67.345 RON | 142.372 RON | 151.472 RON | 157.985 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 435.232 RON |
| 502.960 RON |
| 452.873 RON |
| 92.312 RON |
| Active imobilizate | 889 RON | — | — | — | — | 42.926 RON | 26.584 RON | 255 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 38.896 RON | 34.123 RON | 35.922 RON | 48.935 RON | 67.345 RON | 99.446 RON | 124.888 RON | 157.730 RON | 435.232 RON | 502.960 RON | 452.873 RON | 92.312 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 865 RON | 6.705 RON | 11.641 RON | 12.922 RON | 35.376 RON | 59.747 RON | 128.720 RON | 65.232 RON | 374.586 RON | 394.714 RON | 401.737 RON | 75.720 RON |
|---|
| Datorii totale | 38.920 RON | 27.418 RON | 25.894 RON | 37.626 RON | 33.582 RON | 84.238 RON | 24.365 RON | 92.944 RON | 61.327 RON | 108.300 RON | 51.136 RON | 16.592 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 7 | 6 | 5 | 1 |
|---|