Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13946010
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BARANI VASILE-SORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.140.692 RON
Profit net
19.315 RON
Capitaluri proprii
21.833 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.054.913 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.301.901 RON | 1.245.666 RON | 1.036.701 RON | 837.450 RON | 728.603 RON | 697.715 RON | 850.954 RON | 925.436 RON | 943.559 RON | 943.465 RON | 962.696 RON | 987.460 RON | 1.036.748 RON | 1.085.310 RON | 1.141.304 RON | 1.170.349 RON | 1.140.692 RON |
| Profit net | 65.945 RON | 68.754 RON | 30.474 RON | -23.795 RON | 5.360 RON | 31.903 RON | 39.078 RON | 45.073 RON | 36.285 RON | 20.301 RON | 25.714 RON | 6.244 RON |
Comparație cu 838 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.609 RON |
| 24.553 RON |
| 41.858 RON |
| 18.176 RON |
| 19.315 RON |
| Total active | 220.960 RON | 234.204 RON | 218.201 RON | 161.059 RON | 158.148 RON | 183.974 RON | 195.675 RON | 227.113 RON | 178.810 RON | 157.560 RON | 165.479 RON | 130.361 RON | 131.588 RON | 200.705 RON | 224.556 RON | 213.383 RON | 183.541 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.158 RON | 4.002 RON | 3.002 RON | 2.005 RON | 2.005 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 48.770 RON | 39.445 RON | 27.593 RON | 12.113 RON |
|---|
| Active circulante | 214.802 RON | 230.202 RON | 215.199 RON | 159.054 RON | 156.143 RON | 183.974 RON | 195.675 RON | 227.113 RON | 178.810 RON | 157.560 RON | 165.479 RON | 130.361 RON | 131.588 RON | 151.935 RON | 185.111 RON | 185.790 RON | 171.428 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 74.185 RON | 76.994 RON | 38.714 RON | -15.555 RON | -10.195 RON | 21.709 RON | 47.318 RON | 53.313 RON | 44.525 RON | 64.826 RON | 44.635 RON | 14.484 RON | 25.069 RON | 25.107 RON | 42.340 RON | 38.818 RON | 21.833 RON |
|---|
| Datorii totale | 146.775 RON | 157.210 RON | 179.487 RON | 176.614 RON | 168.343 RON | 162.265 RON | 148.357 RON | 173.800 RON | 134.285 RON | 92.734 RON | 120.844 RON | 115.877 RON | 106.519 RON | 175.598 RON | 182.216 RON | 174.565 RON | 161.708 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|