Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 19 ian. 2016 și 1 feb. 2022.
Verificare instalatie
Lucrari de instalatii pentru cladiri
Montare supapa termica cazan lemne Montat termostat gaze arse cazan lemne
Alimentare cu apa a sediului Primariei Comunei Balta
Lucrari de instalatii sanitare si termice
SERVICII DE MONTAJ APOMETRU
servicii de mentenanta service instalatii termice sanitare climatizare
VERIFICARE TEHNICA IN UTILIZARE INSTALATIE GAZE NATURALE
servicii de mentenanta service instalatii termice sanitare climatizare
instalare radiator
Achizitie servicii curatire si reconditionare aer conditionat
servicii de mentenanta service instalatii termice sanitare climatizare
servicii de mentenanta service instalatii termice sanitare climatizare
Vana gaz Ferroli Energy Top W 125
Modul electronic aprindere Ferroli Energy Top 125 W
Inlocuire piese si reparatie instalatie sanitara
vana gaz ferroli econcept 50 A
Modul electronic aprindere ferroli econcept 50 A
servicii de mentenanta service instalatii termice sanitare climatizare
servicii de mentenanta service instalatii termice sanitare climatizare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14305293
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
635.559 RON
Profit net
353 RON
Capitaluri proprii
142.660 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 778.294 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 696.876 RON | 853.033 RON | 812.201 RON | 440.466 RON | 404.416 RON | 493.046 RON | 549.861 RON | 502.048 RON | 551.626 RON | 743.972 RON | 733.943 RON | 704.766 RON | 1.026.315 RON | 964.443 RON | 749.856 RON | 703.375 RON | 635.559 RON |
| Profit net | 14.378 RON | -80.342 RON | -78.324 RON | -33.745 RON | 317 RON | -58.847 RON | 24.758 RON | 38.128 RON | -39.530 RON | 3.707 RON | 16.380 RON |
Comparație cu 666 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.909 RON |
| -44.268 RON |
| 12.510 RON |
| 12.098 RON |
| 11.871 RON |
| 353 RON |
| Total active | 631.246 RON | 762.503 RON | 553.807 RON | 565.138 RON | 633.966 RON | 589.367 RON | 580.744 RON | 496.618 RON | 456.529 RON | 487.502 RON | 462.505 RON | 511.462 RON | 516.966 RON | 503.259 RON | 462.097 RON | 411.692 RON | 380.619 RON |
|---|
| Active imobilizate | 99.711 RON | 57.522 RON | 17.600 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | — | — | — | — | — | — | — | 83 RON |
|---|
| Active circulante | 531.535 RON | 704.981 RON | 536.207 RON | 563.338 RON | 632.166 RON | 587.567 RON | 578.944 RON | 494.818 RON | 454.729 RON | 487.502 RON | 462.505 RON | 511.462 RON | 516.966 RON | 503.259 RON | 462.097 RON | 411.692 RON | 380.536 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 148.424 RON | 68.082 RON | -4.548 RON | -38.293 RON | -37.976 RON | -96.823 RON | -72.065 RON | -33.937 RON | -73.466 RON | -69.759 RON | 137.227 RON | 150.398 RON | 106.129 RON | 118.639 RON | 130.492 RON | 142.307 RON | 142.660 RON |
|---|
| Datorii totale | 482.822 RON | 694.421 RON | 558.355 RON | 603.431 RON | 683.109 RON | 686.190 RON | 652.809 RON | 530.555 RON | 529.995 RON | 557.261 RON | 325.278 RON | 361.064 RON | 410.837 RON | 384.857 RON | 334.898 RON | 273.061 RON | 245.759 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 9 | 9 | 6 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 5 | 2 | 2 |
|---|