Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 12 ian. 2016 și 23 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.040 atribuiri.
Pachet rafturi metalice cu polite de biblioteca
Fisete metalice
Pachet dulapuri metalice
RAFT ARHIVA CU 6 POLITE 1000x350x2100 MM
97
Reparații tâmplărie interioară- Yală
DULAP FISET METALIC 4 POLITE MATRIX A177 900X400X1800 MM, 70 kg / polita
DULAP FISET METALIC 4 POLITE MATRIX A177 900X400X1800 MM, 70 kg / polita
FISETE METALICE PENTRU ARHIVARE
DULAP FISET METALIC 4 POLITE MATRIX A177 900X400X1800 MM, 70 kg / polita
RAFT ARHIVA CU 6 POLITE 1000x350x2100 MM
RAFT ARHIVA CU 6 POLITE 1000x350x2100 MM
RAFT ARHIVA CU 6 POLITE 1000x350x2100 MM
Pachet (18 buc) Dulap metalic / vestiar, A891, tabla, 2 usi, 60 x 45 x 180 cm
FISET METALIC 4 POLITE 500X350X1800MM
RAFT metalic cu 6 POLITE 1000X700X2100
RAFT METALIC 1200X500X2000 MM 5 POLITE
VESTIAR METALIC 2X2 CUSETE
CASETA PENTRU PISTOALE SI MUNITIE
DULAP FISET METALIC 4 POLITE MATRIX A177 900X400X1800 MM, 70 kg / polita
Servicii de montaj -ancorare dulapuri metalice
Ansamblu Dulap format din corp inferior si corp superior
Dulap vestiar cu 4 uși Z
Dulap vestiar cu 2 uși Z
Servicii de cazare si masa oficiali FIBA meci 12 noiembrie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1465560
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
43.228.765 RON
Profit net
824.171 RON
Capitaluri proprii
24.351.185 RON
Număr mediu salariați
211
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 42.808.600 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.205.769 RON | 18.348.156 RON | 20.641.530 RON | 20.785.230 RON | 19.683.636 RON | 20.413.413 RON | 24.150.116 RON | 24.599.408 RON | 26.367.348 RON | 27.041.474 RON | 30.649.700 RON | 23.825.965 RON | 29.805.105 RON | 36.673.600 RON | 40.031.935 RON | 51.354.229 RON | 43.228.765 RON |
| Profit net | 479.134 RON | 894.429 RON | 991.718 RON | 789.524 RON | 735.182 RON | 1.793.417 RON | 2.729.685 RON | 2.534.275 RON | 1.177.260 RON | 646.184 RON | 215.003 RON |
Comparație cu 88 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.524.200 RON |
| 3.003.205 RON |
| 3.755.258 RON |
| 2.562.758 RON |
| 2.603.877 RON |
| 824.171 RON |
| Total active | 29.184.082 RON | 26.460.098 RON | 45.896.827 RON | 42.641.753 RON | 42.637.315 RON | 41.420.701 RON | 43.765.405 RON | 43.334.224 RON | 50.568.165 RON | 69.502.864 RON | 73.143.051 RON | 56.625.934 RON | 57.553.387 RON | 62.527.770 RON | 58.939.819 RON | 55.879.123 RON | 69.716.176 RON |
|---|
| Active imobilizate | 15.919.309 RON | 6.484.659 RON | 29.210.563 RON | 26.759.948 RON | 36.166.911 RON | 34.893.999 RON | 36.548.268 RON | 36.914.134 RON | 41.861.753 RON | 53.711.380 RON | 58.155.735 RON | 44.452.043 RON | 44.472.287 RON | 48.224.665 RON | 43.617.148 RON | 41.790.056 RON | 39.519.205 RON |
|---|
| Active circulante | 13.264.773 RON | 19.975.439 RON | 16.686.264 RON | 15.881.805 RON | 6.470.404 RON | 6.526.702 RON | 7.217.137 RON | 6.420.090 RON | 8.706.412 RON | 15.791.484 RON | 14.987.316 RON | 12.173.891 RON | 13.081.100 RON | 14.303.105 RON | 15.322.671 RON | 14.089.067 RON | 30.196.971 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.238.220 RON | 21.121.124 RON | 23.719.128 RON | 24.434.897 RON | 25.801.111 RON | 27.557.402 RON | 29.787.086 RON | 17.919.221 RON | 19.286.658 RON | 18.755.582 RON | 18.970.584 RON | 20.279.781 RON | 21.780.507 RON | 25.557.766 RON | 28.110.068 RON | 23.525.515 RON | 24.351.185 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.945.862 RON | 5.088.974 RON | 22.177.699 RON | 18.206.856 RON | 16.836.204 RON | 13.863.299 RON | 13.978.319 RON | 25.415.003 RON | 31.281.507 RON | 50.747.282 RON | 54.588.057 RON | 36.346.153 RON | 35.772.880 RON | 36.970.004 RON | 29.714.871 RON | 31.339.576 RON | 38.387.718 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 224 | 215 | 245 | 244 | 191 | 191 | 203 | 209 | 220 | 224 | 267 | 221 | 211 | 199 | 195 | 219 | 211 |
|---|