Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 8 mar. 2018 și 12 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 72 atribuiri.
curs igiena
pachet servicii consiliere educationala elevi
CURS DE IGIENA , EXAMINARE SI ELIBERARE CERTIFICATE DE ABSOLVIRE/DIPLOMA
CURS DE IGIENA , EXAMINARE SI ELIBERARE CERTIFICATE DE ABSOLVIRE/DIPLOMA
CURS DE IGIENA , EXAMINARE SI ELIBERARE CERTIFICATE DE ABSOLVIRE/DIPLOMA
CURS DE IGIENA , EXAMINARE SI ELIBERARE CERTIFICATE DE ABSOLVIRE/DIPLOMA
CURS DE IGIENA , EXAMINARE SI ELIBERARE CERTIFICATE DE ABSOLVIRE/DIPLOMA
CURS DE IGIENA , EXAMINARE SI ELIBERARE CERTIFICATE DE ABSOLVIRE/DIPLOMA
CURS DE IGIENA , EXAMINARE SI ELIBERARE CERTIFICATE DE ABSOLVIRE/DIPLOMA
curs de igiena pentru 6 salariati
CURS DE IGIENA
CURS DE IGIENA
CURS DE IGIENA
CURS IGIENA
CURS IGIENA
Curs de igiena
CURS IGIENA
CURS DE IGIENA
CURS DE IGIENA
Curs de igiena
CURS DE IGIENA
Curs de Igiena - 2 persoane
curs igiena
CURS DE IGIENA
CURS DE IGIENA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 30 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14670337
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
145.075 RON
Profit net
273.918 RON
Capitaluri proprii
1.360.273 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 419.540 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.632 RON | 72.300 RON | 86.384 RON | 67.393 RON | 116.336 RON | 83.059 RON | 635.132 RON | 329.271 RON | 106.693 RON | 208.727 RON | 801.236 RON | 415.317 RON | 141.418 RON | 181.873 RON | 737.163 RON | 189.500 RON | 145.075 RON |
| Profit net | -13.178 RON | 3.252 RON | 11.876 RON | -16.966 RON | 26.414 RON | 21.418 RON | -729.110 RON | 187.071 RON | 14.333 RON | 91.045 RON | 157.121 RON |
Comparație cu 401 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 536.582 RON |
| 251.505 RON |
| 50.016 RON |
| 539.344 RON |
| 163.602 RON |
| 273.918 RON |
| Total active | 81.576 RON | 97.490 RON | 88.631 RON | 96.693 RON | 126.789 RON | 776.314 RON | 309.072 RON | 166.812 RON | 189.201 RON | 410.187 RON | 253.230 RON | 210.045 RON | 372.518 RON | 459.833 RON | 1.305.325 RON | 1.166.320 RON | 3.898.676 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 21.303 RON | 36.224 RON | 30.376 RON | 65.127 RON | 64.790 RON | 1.017.844 RON |
|---|
| Active circulante | 81.576 RON | 97.490 RON | 88.631 RON | 96.693 RON | 126.789 RON | 776.314 RON | 309.072 RON | 166.812 RON | 189.201 RON | 410.187 RON | 253.230 RON | 188.742 RON | 336.294 RON | 429.457 RON | 1.240.198 RON | 1.101.530 RON | 2.880.832 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.218 RON | -965 RON | 10.911 RON | -5.941 RON | 20.473 RON | 41.891 RON | -687.219 RON | -12.208 RON | 2.125 RON | 93.170 RON | 250.291 RON | 81.890 RON | 333.395 RON | 383.411 RON | 922.753 RON | 1.086.355 RON | 1.360.273 RON |
|---|
| Datorii totale | 85.794 RON | 98.455 RON | 77.720 RON | 102.634 RON | 106.316 RON | 207.839 RON | 664.625 RON | 179.020 RON | 187.076 RON | 317.017 RON | 2.939 RON | 128.155 RON | 39.123 RON | 76.422 RON | 382.572 RON | 68.553 RON | 881.155 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 18 | 2 | 2 | 1 | 3 |
|---|