Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 ian. 2017 și 15 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 258 atribuiri.
achizitie Anunțuri licitații /diverse - ziar local - PAAP/2026
Anunțuri licitații/diverse - ziar local - Curierul de Vâlcea
SERVICII PUBLICARE ANUNȚ DE PARTICIPARE - LEGEA NR.350/2005
Publicare anunturi diverse /autorizații/avize/acorduri, în ziar local - Curierul de Vâlcea
Servicii publicare anunțuri/comunicate print si online
Publicare anunturi diverse /autorizații/avize/acorduri, în ziar local - Curierul de Vâlcea
Anunțuri licitații/diverse - ziar local - PAAP/2026
Pachet anunțuri/comunicate print/online
Publicare anunt
achizitie Anunțuri licitații/diverse - ziar local- PAAP/2026
achizitie CF. DESCRIERE-PAAP/2025
Publicare anunturi
Servicii de promovare/ anunțuri/comunicate print/online, Comuna Câineni
Pachet anunțuri/comunicate print/online
achizitie Anunțuri licitații/diverse
Publicare anunturi diverse - ziar local - Curierul de Vâlcea și online www.curierul.ro
Spatiu publicitar anunturi vânzări/licitații/participare/concursuri ziar national
Anunțuri licitații/diverse - ziar local - Curierul de Vâlcea
Servicii de publicitate
Publicare anunt
Publicare anunt
Servicii publicitate proiect " Infiintarea capacitatii de producere energie din surse regener
Spatiu publicitar anunturi vânzări/licitații/participare/concursuri
Publicare anunt
Registre Agricole 2025-2029
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1467340
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
202.566 RON
Profit net
14.977 RON
Capitaluri proprii
138.887 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 357.269 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.471 RON | 4.872 RON | 840 RON | 93.373 RON | 98.260 RON | 87.147 RON | 74.805 RON | 101.984 RON | 68.504 RON | 270.827 RON | 457.292 RON | 430.972 RON | 286.492 RON | 217.882 RON | 229.068 RON | 300.806 RON | 202.566 RON |
| Profit net | -2.504 RON | 2.895 RON | -2.695 RON | 68.118 RON | 56.164 RON | 14.490 RON | 19.667 RON | 13.238 RON | -25.275 RON | 13.484 RON | 9.573 RON | 46.700 RON |
Comparație cu 44 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -90.040 RON |
| 51.362 RON |
| 88.536 RON |
| 83.998 RON |
| 14.977 RON |
| Total active | 25.525 RON | 26.262 RON | 23.063 RON | 73.899 RON | 92.703 RON | 105.537 RON | 127.418 RON | 64.728 RON | 57.683 RON | 98.631 RON | 90.496 RON | 130.020 RON | 55.468 RON | 83.256 RON | 145.131 RON | 163.264 RON | 238.440 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.803 RON | 1.598 RON | 254 RON | 801 RON | 685 RON | 81.087 RON |
|---|
| Active circulante | 25.525 RON | 26.262 RON | 23.063 RON | 73.899 RON | 92.703 RON | 105.537 RON | 127.418 RON | 64.728 RON | 57.683 RON | 98.631 RON | 90.496 RON | 126.217 RON | 53.870 RON | 83.002 RON | 144.330 RON | 162.579 RON | 157.353 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -60.511 RON | -57.616 RON | -60.311 RON | 7.807 RON | 63.971 RON | 77.611 RON | 97.278 RON | 16.879 RON | -8.396 RON | 5.088 RON | 14.661 RON | 61.361 RON | -28.679 RON | 22.683 RON | 111.218 RON | 123.910 RON | 138.887 RON |
|---|
| Datorii totale | 86.036 RON | 83.878 RON | 83.374 RON | 69.362 RON | 28.156 RON | 27.926 RON | 32.140 RON | 47.849 RON | 66.079 RON | 93.543 RON | 75.835 RON | 68.659 RON | 84.147 RON | 60.573 RON | 33.913 RON | 39.354 RON | 95.304 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|