Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 8 mai 2020 și 19 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 148 atribuiri.
Amplificator casti EPOS GSX 300
Casti SENNHEISER HD 599
Achiziție căști
Pickup Audio-Technica AT-LPW50BTRW Maro
Baterii GP Extra Alkaline AA (LR6), 1.5V, 40pcs
Casca Call Center, Sennheiser
Amplificator de casti iFi Audio UNO, DAC integrat, 211 mW, Gri
Baterii litiu GP Extra Lithium CELL CR2032, 3V, blister 20 buc
Casti Gaming EPOS | SENNHEISER GSP 300 - Black (1000238)
Receiver ONKYO TX-SR393, 5.2 channel, 4K HDR, Dolby Atmos, Bluetooth
SC 230 cu cablu CEDPC 1-Casca call center cu cablu adaptor inclus
Achizitie sistem audio portabil in cadrul Proiectului Povesti Rom-Antice Call 07 - 30
SC 230 Casca Sennheiser pentru Call Center
Baterii alcaline
SC 230 Casca Sennheiser pentru Call Center + CEDPC 1- Cablu easy disconnect
Baterii litiu GP Extra Lithium CELL CR2032, 3V, blister 20 buc
Boxe de raft active Klipsch R-41PM Black
Display Interactiv Samsung Flip 55" WM55R cu suport pe roti inclus
Casti EPOS SENNHEISER ADAPT 230|
Baterii GP Alkaline High Voltage 23A, 12V, bulk 1pcs
Baterii reincarcabile GP ReCyko AA 2450mAh (R6), ambalaj reciclabil 4pcs
HD 569 _casca audio Sennheiser
Ecran proiectie
ATR6550X-Microfon Shotgun Audio-Technica
SC 230 cu cablu CEDPC 1-Casca call center cu cablu adaptor inclus
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14777881
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
19.749.569 RON
Profit net
426.458 RON
Capitaluri proprii
3.743.525 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 15.345.270 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 431.857 RON | 285.226 RON | 111.533 RON | 59.173 RON | 16.369 RON | 22.162 RON | — | — | — | — | 42.693 RON | 1.121.696 RON | 8.235.469 RON | 12.832.827 RON | 14.207.408 RON | 16.330.381 RON | 19.749.569 RON |
| Profit net | 84.445 RON | 20.429 RON | -18.925 RON | 10.035 RON | 6.504 RON | 8.611 RON | 0 RON | -56.311 RON | -3.665 RON | -2.128 RON | 1.984 RON | 40.977 RON |
Comparație cu 223 firme din județul București care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 341.024 RON |
| 631.537 RON |
| 452.084 RON |
| 700.779 RON |
| 426.458 RON |
| Total active | 436.328 RON | 432.715 RON | 340.106 RON | 347.932 RON | 354.505 RON | 364.568 RON | 364.568 RON | — | — | 2.000 RON | 21.587 RON | 544.730 RON | 3.293.631 RON | 4.346.706 RON | 6.264.733 RON | 10.115.332 RON | 13.037.989 RON |
|---|
| Active imobilizate | 79.476 RON | 34.980 RON | 713 RON | — | — | — | — | — | — | — | 203 RON | — | 646.122 RON | 784.476 RON | 649.493 RON | 654.187 RON | 1.237.186 RON |
|---|
| Active circulante | 356.852 RON | 397.735 RON | 339.393 RON | 347.932 RON | 354.505 RON | 364.568 RON | 364.568 RON | — | — | 2.000 RON | 21.384 RON | 544.730 RON | 2.647.509 RON | 3.562.230 RON | 5.615.240 RON | 9.461.145 RON | 11.800.803 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 299.773 RON | 320.202 RON | 301.277 RON | 311.312 RON | 317.816 RON | 326.427 RON | 326.427 RON | -13.181 RON | -16.845 RON | -18.973 RON | -16.790 RON | 69.187 RON | 408.628 RON | 987.532 RON | 1.339.616 RON | 3.667.067 RON | 3.743.525 RON |
|---|
| Datorii totale | 136.555 RON | 112.513 RON | 38.829 RON | 36.620 RON | 36.689 RON | 38.141 RON | 38.141 RON | 13.181 RON | 16.845 RON | 20.973 RON | 38.377 RON | 472.364 RON | 2.892.588 RON | 3.396.783 RON | 4.982.612 RON | 6.514.301 RON | 9.355.068 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 6 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | 0 | 2 | 6 | 10 | 8 | 9 | 11 |
|---|