Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14902445
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
237.080 RON
Profit net
43.878 RON
Capitaluri proprii
107.542 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 195.066 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.100 RON | 57.750 RON | 59.001 RON | 50.350 RON | 59.698 RON | 74.058 RON | 132.038 RON | 109.466 RON | 105.185 RON | 71.005 RON | 96.600 RON | 82.650 RON | 128.952 RON | 121.200 RON | 144.837 RON | 258.285 RON | 237.080 RON |
| Profit net | -10.281 RON | -8.440 RON | 5.187 RON | -2.105 RON | -14.137 RON | -4.669 RON | 4.244 RON | -18.280 RON | -4.155 RON | -3.512 RON |
Comparație cu 54 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 881 RON |
| 42.048 RON |
| 23.743 RON |
| 22.523 RON |
| -29.097 RON |
| 22.185 RON |
| 43.878 RON |
| Total active | 59.747 RON | 56.324 RON | 63.570 RON | 60.415 RON | 97.925 RON | 82.706 RON | 105.308 RON | 68.691 RON | 75.759 RON | 64.806 RON | 79.876 RON | 86.791 RON | 92.578 RON | 84.594 RON | 93.375 RON | 83.681 RON | 134.307 RON |
|---|
| Active imobilizate | 27.814 RON | 18.364 RON | 8.913 RON | 249 RON | 43.153 RON | 32.856 RON | 21.701 RON | 12.871 RON | 2.574 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 31.933 RON | 37.960 RON | 54.657 RON | 60.166 RON | 54.772 RON | 49.850 RON | 83.607 RON | 55.820 RON | 73.185 RON | 64.806 RON | 79.876 RON | 86.791 RON | 92.578 RON | 84.594 RON | 93.375 RON | 83.681 RON | 134.307 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 34.782 RON | 27.508 RON | 32.695 RON | 30.590 RON | 16.453 RON | 11.784 RON | 16.524 RON | -898 RON | -5.053 RON | -8.565 RON | -7.684 RON | 34.365 RON | 58.108 RON | 80.632 RON | 51.535 RON | 73.720 RON | 107.542 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.965 RON | 28.816 RON | 30.875 RON | 29.825 RON | 81.472 RON | 70.922 RON | 88.784 RON | 69.589 RON | 80.812 RON | 73.371 RON | 87.560 RON | 52.426 RON | 34.470 RON | 3.962 RON | 41.840 RON | 9.961 RON | 26.765 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 |
|---|