Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 iun. 2018 și 6 sept. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 43 atribuiri.
Reparatii mobilier
Achizitie mobilier - Biblioteca_Cabinet Medical_Sala Prof
Reparatii mobilier
Placaj 3D cu lemn rasinos
Placare cu sigla
Servicii montaj
Materiale electrice
Tejghea cu birou
Afisaj tip 3
Afisaj tip 2
Dulap
Obiecte de inventar
Bancuta sala de mese si vestiar
Dulapioare vestiar
Masa sala de mese
MASUTA LAPTOP
CORP DEPOZITARE
CORP BIBLIOTECA
DULAP DOCUMENTE
MASA BIROU
ETAJERA BIBLIOTECA
ETAJERA BIBLIOTECA
Reparatii mobiler
Reparatii mobiler 72
Reparatii mobiler
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15043441
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MORUTAN FLORIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.188.012 RON
Profit net
40.678 RON
Capitaluri proprii
-1.180.234 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.012.188 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 265.660 RON | 162.403 RON | 120.679 RON | 211.279 RON | 183.208 RON | 87.574 RON | 228.889 RON | 324.014 RON | 404.143 RON | 487.189 RON | 618.380 RON | 314.379 RON | 657.858 RON | 522.582 RON | 1.119.686 RON | 1.053.411 RON | 1.188.012 RON |
| Profit net | -234.094 RON | -86.660 RON | -117.307 RON | 8.951 RON | -25.383 RON | -30.588 RON | -19.344 RON | -706 RON | -90.203 RON | -12.774 RON |
Comparație cu 387 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -13.582 RON |
| -42.596 RON |
| -148.941 RON |
| -54.571 RON |
| 103.937 RON |
| -123.834 RON |
| 40.678 RON |
| Total active | 460.997 RON | 336.311 RON | 307.459 RON | 396.669 RON | 356.933 RON | 404.460 RON | 461.047 RON | 309.563 RON | 265.450 RON | 429.465 RON | 386.266 RON | 505.989 RON | 589.480 RON | 465.035 RON | 424.949 RON | 389.579 RON | 320.825 RON |
|---|
| Active imobilizate | 237.393 RON | 157.951 RON | 78.975 RON | 78.975 RON | 78.975 RON | 78.975 RON | 78.975 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 28 RON |
|---|
| Active circulante | 223.604 RON | 178.360 RON | 228.484 RON | 317.694 RON | 277.958 RON | 325.485 RON | 382.072 RON | 309.563 RON | 265.450 RON | 429.465 RON | 386.266 RON | 505.989 RON | 589.480 RON | 465.035 RON | 424.949 RON | 389.579 RON | 320.797 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -496.659 RON | -583.319 RON | -700.626 RON | -691.675 RON | -717.058 RON | -747.646 RON | -766.989 RON | -767.695 RON | -857.897 RON | -870.671 RON | -884.253 RON | -926.849 RON | -1.075.789 RON | -1.130.360 RON | -1.026.424 RON | -1.237.685 RON | -1.180.234 RON |
|---|
| Datorii totale | 957.656 RON | 919.630 RON | 1.008.085 RON | 1.088.344 RON | 1.073.991 RON | 1.152.106 RON | 1.228.036 RON | 1.077.258 RON | 1.123.347 RON | 1.300.136 RON | 1.270.519 RON | 1.432.838 RON | 1.665.269 RON | 1.595.395 RON | 1.451.373 RON | 1.627.264 RON | 1.501.059 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 5 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|