Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/150962
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
20.633 RON
Profit net
-3.728 RON
Capitaluri proprii
-861 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 40.389 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.152 RON | 73.271 RON | 77.512 RON | 76.137 RON | 56.988 RON | 36.628 RON | 57.259 RON | 85.043 RON | 69.612 RON | 72.001 RON | 48.825 RON | 20.633 RON |
| Profit net | -3.227 RON | -10.238 RON | -45 RON | -98 RON | -13.122 RON | -6.961 RON | -5.099 RON | 1.272 RON | 3.611 RON | 20.656 RON | 9.623 RON | -3.728 RON |
| Total active | 55.626 RON | 59.017 RON | 67.186 RON | 71.110 RON | 50.777 RON | 46.424 RON |
Comparație cu 2577 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 49.423 RON |
| 38.981 RON |
| 34.616 RON |
| 37.359 RON |
| 24.133 RON |
| — |
| Active circulante | 55.626 RON | 59.017 RON | 67.186 RON | 71.110 RON | 50.777 RON | 46.424 RON | 49.423 RON | 38.981 RON | 34.616 RON | 37.359 RON | 24.133 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.268 RON | -6.970 RON | -7.015 RON | -7.113 RON | -20.235 RON | -27.196 RON | -32.295 RON | -31.023 RON | -27.413 RON | -6.756 RON | 2.867 RON | -861 RON |
|---|
| Datorii totale | 52.358 RON | 65.987 RON | 81.001 RON | 90.223 RON | 83.012 RON | 85.620 RON | 93.718 RON | 70.004 RON | 62.029 RON | 44.115 RON | 21.266 RON | 861 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — |
|---|