Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 nov. 2016 și 27 apr. 2023.
Servicii de reparatii elemente de tamplarie din aluminiu si PVC
Lucrari de reparatii generale si de renovare
Rame usa din aluminiu, plexiglas si policarbonat protectie antivirus
Servicii de reparare si intretinere
Geam termopan intrare corp A
Jaluzele verticale corp C
plase tantari pentru cantina Universitatii Vasile Alecsandri din Bacau
Geam oscilobatant
usa (perete) din termopan cu dimensiunea totala de 4.016 mp
inlocuire balamale usa termopan
Lucrari de reparatii tâmplarie termopan la imobilele din cadrul Universitatii Bacau
lucrari de tamplarie termopan la imobilele din cadrul Universitatii din Bacau
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15185136
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IANCU AURELIAN-CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
362.828 RON
Profit net
3.652 RON
Capitaluri proprii
169.665 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 295.654 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 104.061 RON | 242.931 RON | 237.713 RON | 418.854 RON | 321.065 RON | 197.474 RON | 282.969 RON | 208.547 RON | 175.782 RON | 209.365 RON | 242.354 RON | 286.500 RON | 239.673 RON | 207.732 RON | 346.058 RON | 362.828 RON |
| Profit net | -30.709 RON | -23.559 RON | 390 RON | 11.009 RON | 1.279 RON | 1.909 RON | 2.809 RON | 2.194 RON | 2.170 RON | 3.045 RON | 1.662 RON | 3.012 RON | 17.659 RON | 3.389 RON |
Comparație cu 444 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -12.118 RON |
| 3.652 RON |
| Total active | 217.858 RON | 89.276 RON | 122.202 RON | 253.038 RON | 174.349 RON | 255.751 RON | 244.372 RON | 249.810 RON | 300.937 RON | 297.321 RON | 301.579 RON | 339.912 RON | 457.416 RON | 491.881 RON | 557.239 RON | 424.048 RON |
|---|
| Active imobilizate | 111.325 RON | 1.164 RON | 344 RON | — | — | — | — | — | — | — | 20.493 RON | 18.145 RON | 58.397 RON | 152.195 RON | 142.045 RON | 129.000 RON |
|---|
| Active circulante | 106.533 RON | 88.112 RON | 121.858 RON | 253.038 RON | 174.349 RON | 255.751 RON | 244.372 RON | 249.810 RON | 300.937 RON | 297.321 RON | 281.086 RON | 321.767 RON | 399.019 RON | 339.686 RON | 415.194 RON | 295.048 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 47.939 RON | 24.380 RON | 24.770 RON | 35.779 RON | 37.058 RON | 38.967 RON | 41.775 RON | 43.236 RON | 45.407 RON | 48.452 RON | 50.114 RON | 63.126 RON | 80.785 RON | 178.131 RON | 166.013 RON | 169.665 RON |
|---|
| Datorii totale | 170.449 RON | 65.187 RON | 97.432 RON | 217.259 RON | 137.291 RON | 216.784 RON | 202.597 RON | 206.574 RON | 255.530 RON | 248.869 RON | 251.465 RON | 276.786 RON | 376.631 RON | 311.550 RON | 391.588 RON | 254.744 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 |
|---|