Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15656608
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
577.462 RON
Profit net
378.069 RON
Capitaluri proprii
427.808 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 423.367 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 299.085 RON | 214.407 RON | 135.509 RON | 127.501 RON | 130.407 RON | 124.257 RON | 27.000 RON | — | 157 RON | — | — | 155.849 RON | 238.500 RON | 256.361 RON | 386.723 RON | 630.206 RON | 577.462 RON |
| Profit net | -229.147 RON | -111.631 RON | 17.162 RON | -40.991 RON | 98.353 RON | 64.318 RON | 19.843 RON | -4.851 RON | 90.278 RON | 43.966 RON | -15.209 RON |
Comparație cu 100 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 122.288 RON |
| 169.778 RON |
| 156.009 RON |
| 245.387 RON |
| 391.358 RON |
| 378.069 RON |
| Total active | 1.254.865 RON | 1.102.154 RON | 1.048.201 RON | 959.068 RON | 1.058.102 RON | 1.126.744 RON | 1.128.039 RON | 1.123.149 RON | 919.326 RON | 881.505 RON | 653.475 RON | 506.421 RON | 227.660 RON | 184.514 RON | 279.589 RON | 477.038 RON | 509.644 RON |
|---|
| Active imobilizate | 379.201 RON | 304.478 RON | 255.012 RON | 45.171 RON | 39.474 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 875.664 RON | 797.676 RON | 793.189 RON | 913.897 RON | 1.018.628 RON | 1.126.744 RON | 1.128.039 RON | 1.123.149 RON | 919.326 RON | 881.505 RON | 653.475 RON | 506.421 RON | 227.660 RON | 184.514 RON | 279.589 RON | 477.038 RON | 509.644 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.126.027 RON | 1.014.396 RON | 1.031.559 RON | 939.466 RON | 1.037.819 RON | 1.102.137 RON | 1.121.980 RON | 801.340 RON | 891.617 RON | 865.394 RON | 629.140 RON | 477.743 RON | 188.995 RON | 156.249 RON | 245.627 RON | 391.598 RON | 427.808 RON |
|---|
| Datorii totale | 131.968 RON | 87.758 RON | 16.642 RON | 19.602 RON | 20.283 RON | 24.607 RON | 6.059 RON | 321.809 RON | 27.709 RON | 16.111 RON | 24.335 RON | 28.678 RON | 38.665 RON | 28.265 RON | 33.962 RON | 85.440 RON | 81.836 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 9 | 8 | 3 | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|