Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 aug. 2016 și 18 sept. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 142 atribuiri.
mobilier bucatarie
dulap rufe curate
Dotare mobilier Cresa Topoloveni
OBIECTE INVENTAR
etajera dubla1000*450*2100
polita cu consola rabatabila
etajere simple1000*450*2100
birou 1000*600*780
etajere vitrina1000*450*2100
picior metalic
birou1400*750*750
dulap cu usi culisante1400*420*2400
placa sfert cerc 750*750*18
birou800*750*750
casetiera 450 *490*640
dulap cu usi culisante 1700*420*2400
birou1450*1230*750
Achizitie masa protocol
Achizitie mobilier - scaun ergonomic
Achizitie scaune
vestiar400*500*2500
dulap800*520*2000
dulapuri casetate2400*320*1400
bancuta1200*450*600
chiuveta si baterie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15766708
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CONSTANTIN MIHAELA-SIMONA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.429.636 RON
Profit net
61.936 RON
Capitaluri proprii
1.359.263 RON
Număr mediu salariați
13
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.430.138 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.268.952 RON | 956.183 RON | 1.079.164 RON | 1.160.162 RON | 1.163.600 RON | 1.167.334 RON | 1.220.147 RON | 1.289.864 RON | 1.403.298 RON | 1.094.687 RON | 940.878 RON | 1.052.757 RON | 1.533.456 RON | 1.522.051 RON | 1.319.617 RON | 1.482.950 RON | 1.429.636 RON |
| Profit net | 29.956 RON | 19.406 RON | 3.117 RON | 20.145 RON | 25.590 RON | 33.080 RON | 55.714 RON | 58.117 RON | 53.061 RON | 65.128 RON | 64.089 RON | 72.453 RON |
Comparație cu 152 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 83.247 RON |
| 86.365 RON |
| 130.512 RON |
| 85.630 RON |
| 61.936 RON |
| Total active | 1.139.637 RON | 1.417.784 RON | 1.400.059 RON | 1.152.688 RON | 1.215.496 RON | 1.420.712 RON | 1.267.437 RON | 1.736.576 RON | 1.802.686 RON | 1.545.246 RON | 1.568.760 RON | 1.691.003 RON | 1.799.915 RON | 1.899.313 RON | 2.029.627 RON | 2.149.747 RON | 2.526.612 RON |
|---|
| Active imobilizate | 654.978 RON | 740.468 RON | 627.252 RON | 631.224 RON | 630.582 RON | 686.400 RON | 691.492 RON | 977.109 RON | 1.061.652 RON | 1.020.839 RON | 1.020.839 RON | 1.109.154 RON | 1.275.522 RON | 1.381.563 RON | 1.381.563 RON | 1.381.563 RON | 1.513.764 RON |
|---|
| Active circulante | 484.659 RON | 677.316 RON | 772.807 RON | 521.464 RON | 584.914 RON | 734.312 RON | 575.945 RON | 759.467 RON | 741.034 RON | 524.407 RON | 547.921 RON | 581.849 RON | 524.393 RON | 517.750 RON | 648.064 RON | 768.184 RON | 1.012.848 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 346.873 RON | 341.279 RON | 464.196 RON | 484.341 RON | 509.931 RON | 543.011 RON | 598.726 RON | 656.842 RON | 709.903 RON | 775.030 RON | 839.119 RON | 911.572 RON | 994.819 RON | 1.081.184 RON | 1.211.697 RON | 1.297.327 RON | 1.359.263 RON |
|---|
| Datorii totale | 805.137 RON | 1.088.878 RON | 943.076 RON | 668.347 RON | 705.565 RON | 877.701 RON | 668.711 RON | 1.086.282 RON | 1.092.783 RON | 770.216 RON | 729.641 RON | 779.431 RON | 805.096 RON | 818.129 RON | 817.930 RON | 852.420 RON | 1.167.349 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 12 | 14 | 13 | 14 | 16 | 14 | 12 | 13 | 12 | 12 | 12 | 12 | 13 | 13 | 13 | 13 | — |
|---|